Dzieci Anny Przybylskiej powiedziały wzruszającą rzecz o mamie. Chce się płakać

Dzieci Anny Przybylskiej powiedziały wzruszającą rzecz o mamie. Chce się płakać

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych, polskich aktorek. Kobieta zmarła po długiej walce z chorobą, a jej śmierć była szokiem dla milionów Polaków. O mamie zdecydowały się powiedzieć dzieci gwiazdy, a ich słowa wzruszyły internautów. 

Anna Przybylska sławę zdobyła dzięki roli uwielbianej Marylki z serialu Złotopolscy. Jej grę aktorską doceniali wszyscy, widzowie natomiast uwielbiali jej przyjazną naturę i wdzięk. Potem przez długie lata kojarzona była z serialem "Daleko od noszy", który emitowany był przez telewizję Polsat. Choć od jej śmierci minęło już kilka lat, każde wspomnienie o aktorce wciąż porusza. To, co powiedziały o niej jej dzieci, wzruszyło internautów.

Dzieci Anny Przybylskiej mówią o mamie

Anna Przybylska osierociła trójkę małych dzieci, którymi po jej śmierci zaopiekować się musiał Jarosław Bieniuk. Jak sam wspomina, zawsze mógł liczyć na wsparcie bliskich, jednak był świadomy, że to na nim spoczywa ciężar wychowania potomstwa. Najtrudniejsze jednak w tym zadaniu okazało się co innego. - Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy - wyznał w wywiadzie dla Vivy!. Piłkarz opowiada również o tym, jak siada z dziećmi i opowiada im o mamie. - Są takie chwile, że siadamy przed komputerem, gdzie mam wszystkie materiały, zdjęcia, moje nagrania video z Łodzi, z Poznania, z Trójmiasta. Lubię wszystko dokumentować. O, tu jesteśmy na plaży, tu idziemy Monciakiem, tam jemy lody, a Jasio pobrudził buzię. I razem to oglądamy. Siedzimy obok siebie, Oliwia, Szymon i Jasio na moich kolanach - wyznaje. W imieniu całej trójki wypowiedziała się również najstarsza z rodzeństwa, Oliwia. - Każdego dnia za mamą tęsknię - wzruszająco powiedziała w wywiadzie Krystynie Pytlakowskiej. Słowa te wzruszyły fanów, którzy wciąż jeszcze nie pogodzili się z przedwczesną śmiercią ukochanej aktorki. - Nie mogę sobie wyobrazić tęsknoty tych dzieci... Niech Bóg nad wami czuwa, mama na pewno patrzy na was z nieba - pisze internautka. - To takie wzruszające, a zarazem takie przykre... - pisze fan.

Anna Przybylska: powstanie film biograficzny o aktorce?

Pojawiły się również informacje o powstawaniu filmu biograficznego o aktorce. Mówi się, że budżet jest już zapięty, wszystko jest gotowe, otwarta jest jedynie kwestia tego, kto zagra główną rolę i wcieli się w postać zmarłej kobiety. Niedawno głośno było o wypowiedzi Agnieszki Mrozińskiej, która wyznała w mediach, że od zawsze marzyła, by dostać szansę zagrania Przybylskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie – wyznaje Agnieszka Mrozińska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje. To jest takie moje największe marzenie, żeby ją zagrać - wyznała w rozmowie z portalem Gala.pl. Takie rozwiązanie jednak nie przypadło do gustu wielu fanom. Pojawiły się głosy, że aktorka się nie nadaje, podobieństwo jest zbyt małe, brakuje jej również jeszcze doświadczenia. Wiele osób uważa, iż produkcja jest jak na nią zbyt istotna i ważna dla Polaków. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wassermann nigdy nie była tak szczera. Ujawniła jaka jest prywatnie
  2. Michał Wiśniewski opublikował bardzo osobiste zdjęcie. Trudno uwierzyć, że się na to zdecydował
  3. Ale romans! Córka b. premiera z aktorem Kleru przyłapani w intymnej sytuacji
Następny artykuł