"Samobójstwo, romans, uratowanie życia". Zapomniany film z młodą Anną Przybylską

"Samobójstwo, romans, uratowanie życia". Zapomniany film z młodą Anną Przybylską Źródło:

Anna Przybylska odeszła cztery lata temu. Znana, utalentowana i piękna aktorka przegrała walkę z pustoszącym jej organizm rakiem. Fani wspominają ją do dziś, biorąc na tapet wszelkie produkcje filmowe w których wystąpiła. Jedną z nich jest fabularny film "Ciemna strona Wenus", gdzie Przybylska wystąpiła jako krótkowłosa nastolatka.

Anna Przybylska występuje w jednej z głównych ról (Suczka, tj. kochanka głównego bohatera Maxa, odgrywanego przez Jana Englerta). Sprawa wydawałaby się oczywista, gdyby nie fakt, że jedną z ważniejszych postaci w filmie gra 19-letnia, młodziutka Przybylska.

Anna Przybylska jako filmowa uwodzicielka

Drobna, krótko ścięta blondyneczka zadaje się ze starszym mężczyzną, Maxem Rosnerem. Niczym femme fatalle rozbija udane - wydawałoby się z początku - małżeństwo. "Suczka" zdaje sobie sprawę, że Max jest zajęty. Udaje się więc do jego żony Ewy (granej przez Agnieszkę Wagner) i oznajmia w cztery oczy, że jest kochanką Maxa. Główna bohaterka jest w szoku. Nie wyobrażała sobie, że jej ukochany, może ją zdradzać. Z początku nie dowierza informacjom, które przekazała jej "Suczka". Po pewnym czasie, przejściu wewnętrznej żałoby panie spotykają się ponownie. Żona Maxa chce dowiedzieć się, co fascynowało jej męża w nowo poznanej rywalce. Anna Przybylska, jako filmowa suczka odpowiada wtedy, że stała się "Ciemną stroną Wensu".

Młodziutka aktorka. Przybylska w krótkich włosach

Żona wciąż jednak nie dowierza. Poznaje lepiej swoją rywalkę. Nie rozumie jak to się stało, że jaj mąż zaufał młodej, wręcz dziecinnej dziewczynie. Główna bohaterka wpada w coraz większy obłęd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sama jednak pójdzie później śladami bohaterki granej przez Annę Przybylską. Ewę zaczyna wspierać w tych męczarniach tajemniczy, młody chłopak. Parę łączy później romans. "Rachunki" w teorii zostały wyrównane, ale losy małżeństwa nie kończą się dobrze. Mąż opuszcza ją na dobre, a w życiu filmowej Ewy nastaje jedynie pustka uczuć. Film Radosława Piwowarskiego to nie tylko dramat uczuć udanego z początku małżeństwa. Motywowany wydarzeniami, które miały miejsce w rzeczywistości momentami przypomina trzymający w napięciu thriller. Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Odeszła w sile wieku, jako kochająca mama trójki dzieci i partnerka. Fani zapamiętali jej promienny uśmiech, a przede wszystkim pozytywne nastawienie do życia.Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemnice
  2. Jakie spodnie wybrać do figury Gruszki? Podkreśl swoje pośladki
  3. Skandal! Polski polityk wspiera katowanie zwierząt w pseudohodowlach
  4. Przeraźliwy ból, jadłowstręt, wyniszczenie. Lekarze opisują, jak cierpiała Anna Przybylska
  5. Anna Przybylska czuła, że umrze młodo. Intuicja przepowiedziała jej okrutną chorobę
źródła: wikipedia.org., filmpolski.pl Następny artykuł