Anna Przybylska była uwielbianą przez fanów aktorką, która trafiła do ich serc dzięki swej otwartości, szczerości i wyjątkowemu talentowi. Przedwcześnie zabrał ją jednak niestety nowotwór, z którym przez rok dzielnie walczyła. Jak się niestety okazało, artystka musiała się zmagać także z inną poważną chorobą.

Anna Przybylska podbiła serca widzów dzięki bardzo udanym rolom w takich produkcjach, jak „Złotopolscy”, czy też „Daleko od noszy”. Bliscy wspominają ją jako silną, zawsze uśmiechniętą, niezwykle oddaną pracy oraz rodzinie kobietę, która miała jeszcze wiele planów na przyszłość. Niestety nie zdążyła ich zrealizować.

Artystka zmarła bowiem w wieku 36 lat na raka trzustki. Choroba zabrała ją w rok od diagnozy, mimo że dzielnie walczyła o każdy kolejny dzień życia u boku ukochanego partnera i trójki dzieci.

Na co chorowała Anna Przybylska?

Jak czytamy w biografii artystki, która jakiś czas temu trafiła do księgarni, Przybylska walczyła także z inną chorobą. Z książki dowiadujemy się bowiem, że jednym z pierwszych objawów nowotworu okazała się w przypadku aktorki depresja.

– Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie – napisano w biograficznej opowieści o uwielbianej przez fanów artystce.

Trudne objawy, których nikt nie zauważył w porę

W książce zaznaczone zostało także, iż jeszcze przed zdiagnozowaniem nowotworu Przybylska straciła wiele kilogramów. To także objaśniła sobie w prosty, zdawać by się mogło oczywisty sposób, który jako pewnik przyjęli także jej nieco zmartwieni najbliżsi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze objawy choroby Przybylskiej były niegroźne. Tak możesz się przed nią uchronić

– Stresem i obowiązkami można także tłumaczyć to, że w ciągu trzech lat Ania mocno schudła. Nawet zdrowy tryb życia jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przecież dużo biega, odżywia się coraz sensowniej – nie powinno nikogo dziwić, że to przynosi pozytywne efekty dla sylwetki. A wyglądała przecież olśniewająco – czytamy w książce pod tytułem „Ania”.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka osierociła trójkę dzieci, którymi obecnie opiekuje się jej życiowy partner, Jarosław Bieniuk. Artystka odeszła w Gdyni, czyli mieście, w którym się urodziła. Miała jedynie 36 lat.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  2. Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora
  3. Ostatnie pożegnanie kochanego gwiazdora TVP. Jego nagła śmierć wstrząsnęła Polską
  4. Uwielbiana postać Barw Szczęścia w szpitalu. Zawiodło serce, fani we łzach

Tęsknisz za Anną Przybylską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]

Zobacz również