Bujakiewicz zajęła miejsce Przybylskiej. Teraz zarobi krocie

Bujakiewicz zajęła miejsce Przybylskiej. Teraz zarobi krocie

Anna Przybylska odeszła od nas 3,5 roku temu. Aktorka zmarła w wieku niespełna 36 lat. Chociaż kobieta chorowała na raka, jej śmierć była szokiem dla wielu osób. Aż dotąd marka, której farby reklamowała Przybylska, nie szukała nikogo na jej miejsce. Aż dotąd, bowiem właśnie znalazła się nowa twarz, która ma teraz występować w reklamach zamiast Ani.

Anna Przybylska przed swoją śmiercią występowała w reklamach farb do włosów popularnej marki kosmetyków. Przez ostatnie kilka lat firma nie miała na jej miejsce nikogo nowego i niespecjalnie starała się szukać kogokolwiek, kto zastąpi zmarłą aktorkę. Teraz się to zmienia. Anię Przybylską w reklamach zastąpi Katarzyna Bujakiewicz. Wybór nie jest przypadkowy, bowiem aktorki serdecznie się przyjaźniły. To właśnie Bujakiewicz doglądała swojej umierającej przyjaciółki, obecnie zaś pomaga jej partnerowi w wychowywaniu osieroconych dzieci.

Anna Przybylska zastąpiona przez przyjaciółkę

Przez wiele lat firma nie chciała decydować się na zastępstwo. Marka była najwyraźniej bardzo związana ze zmarłą aktorką. Wybór jej przyjaciółki do tej roli także świadczy o tym, że nawet w marketingu relacje międzyludzkie mają ogromne znaczenie. Katarzyna Bujakiewicz zaprezentowała niedawno na Instagramie nowy kolor włosów oraz oznaczyła właśnie wspomnianą markę. Jak dowiedziały się media, to nie jest przypadek, bo właśnie rozpoczęła współpracę z firmą. Do sieci wypłynął już pierwszy spot z jej udziałem. Bujakiewicz nie może niestety liczyć na porównywalne zarobki, co jej zmarła przyjaciółka. Kwota, którą otrzyma, jest jednak nadal niebagatelna. 80 tys. zł to z pewnością pieniądze, za które można godnie żyć.

Kasia Bujakiewicz wspiera partnera Przybylskiej

Jarosław Bieniuk związał się z Anną Przybylską na początku XXI wieku. Mają troje dzieci. Najstarsza córka pary ma już prawie 16 lat. Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku już zaczyna swoją karierę na Instagramie. Prócz córki para ma jeszcze dwóch synów - Szymona i Jana. Obecnie dzieci są wychowywane przez ojca, pomaga w tym jednak właśnie wieloletnia przyjaciółka popularnej aktorki Katarzyna Bujakiewicz. Niedługo po śmierci Anny Przybylskiej pojawiła się koncepcja stworzenia filmu biograficznego na jej temat. Niestety - Anna Przybylska odeszła od nas już prawie 4 lata temu, a zdjęcia do filmu wciąż nie ruszyły. Nie do końca jasne jest, dlaczego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Będzie burza. Córka Przybylskiej mówi o alkoholowych "zabawach" ojca
  2. O Oliwii Bieniuk znowu mówi cała Polska! Zrobiła coś FENOMENALNEGO
  3. TAK! Ojciec zmiękł, Oliwia Bieniuk z hukiem wkracza do show biznesu. Wystąpi w...
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News