2 lata po śmierci Anny Przybylskiej jej partner miał pierwszy raz zgwałcić kobietę. Jarosław Bieniuk przerywa milczenie ws. porażających oskarżeń

2 lata po śmierci Anny Przybylskiej jej partner miał pierwszy raz zgwałcić kobietę. Jarosław Bieniuk przerywa milczenie ws. porażających oskarżeń Źródło: youtube.com/ Halolodzpl

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez wiele lat wzbudzali wielką sympatię wszystkich Polaków. Wydawało się, że są wspólnie bardzo szczęśliwi, a ich wizerunek wzorcowych rodziców był bardzo mocny. Jak się jednak okazuje, były zawodnik łódzkiego Widzewa miał na dwa lata po śmierci ukochanej dokonać gwałtu. Sam były partner artystki postanowił zabrać głos w sprawie tych ciążących na jego dobrym imieniu oskarżeń.

Anna Przybylska, umierając zrobiła wielką pustkę w sercu Bieniuka, który nie dość, że był jej wieloletnim partnerem, to jeszcze ojcem jej dzieci. Według domniemanych ofiar piłkarza, były partner aktorki już na dwa lata po jej śmierci miał zacząć gwałcić napotkane kobiety i przedawkowywać narkotyki. Co najmniej dwie kobiety przyznały się także do tego, że miały niezamierzone kontakty seksualne z piłkarzem. Sam Bieniuk postanowił odpowiedzieć na zarzuty w tych bulwersujących sprawach.

Anna Przybylska i Bieniuk byli uważani za wzorową parę. Ten wizerunek może ulec zmianie

Tuż przed Wielkanocą gruchnęła wiadomość o tym, że Bieniuk mógł być zamieszany w zgwałcenie sopockiej celebrytki - Sylwii S, która miała paść ofiarą zawodnika, który miał odurzyć ją narkotykami.

- Próbowałam się wyrywać, krzyczałam. A potem nie miałam siły. Jak miałam się bronić, kiedy miałam związane ręce i zaklejoną buzię? Co mogłam zrobić? Dopóki mi nie zakleił buzi, krzyczałam. Gdy pukali z sąsiedniego pokoju, po prostu mnie przydusił. Myślałam, że mnie zabije. Bałam się, że się uduszę. Potem to trwało z 2-3 godziny. Czułam się jak mięso – powiedziała Sylwia S.

Jak się okazuje, S. miała być niejedyną ofiarą gwałtu ze strony byłego wybranka Anny Przybylskiej. Niedawno, w mediach pojawiła się informacja, że piłkarz miał już na dwa lata po śmierci aktorki dopuścić się gwałtu.

- Jarek robił sobie kreskę z jakiegoś narkotyku. Zaczęłam z nim rozmawiać. Powiedział: „Chodź, chodź!” i zatrzasnął drzwi. Chyba po prostu się przestraszył, że ktoś wejdzie. Zapytał, czy chcę wziąć narkotyk. Odpowiedziałam, że nie i zaczęliśmy rozmawiać ze sobą. Był dla mnie bardzo miły. W pewnym momencie wciągnął kreskę i wtedy, jakby w niego diabeł wstąpił. Złapał mnie za włosy, zaczął ściągać spodnie i wyjmować swoje przyrodzenie. Powiedział, żebym mu zrobiła, cytuję: „loda”. Przestraszyłam się i odepchnęłam go. Powiedziałam: „Puść mnie, co ty robisz?!”. Wtedy złapał mnie za twarz i próbował mi wepchnąć język w usta. Jakoś się wyrwałam, uderzyłam nogą w drzwi i wyszłam z toalety. Na zewnątrz zobaczyłam jeszcze jego dziewczynę Martynę, patrzyła na mnie – wyznaje kolejna ofiara piłkarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bieniuk odcina się od zarzutów

Były piłkarz utrzymuje, że nie zrobił nic złego i zarzuty w jego stronę są zupełnie nieuzasadnione.

- Pan Jarosław absolutnie neguje, aby przytoczona sytuacja miała mieć miejsce i jest zszokowany tymi zarzutami. Dodatkowo wskazuje, że w klubie Ego bywał wielokrotnie, więc potencjalny wybór miejsca, co do którego padają nowe oskarżenia, może nie być przypadkowy. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę, iż często w sprawach, w których jedna ze stron jest osobą medialną, z czasem pojawiają się kolejne rzekome pokrzywdzone na fali popularności tematu – brzmi komentarz mecenas Olgi Jędraszko, która reprezentuje interesy zawodnika

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry NIE JEST ojcem dziecka Meghan Markle
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News