OBLEŚNY atak na Annę Przybylską i Oliwię Bieniuk! "Jej matka to..."

OBLEŚNY atak na Annę Przybylską i Oliwię Bieniuk! "Jej matka to..."

Anna Przybylska wzbudzała wielką sympatię fanów. Wydawać by się mogło, że z równym entuzjazmem podejdą do również do jej córki - Oliwii Bieniuk. Piękna szesnastolatka zdecydowała się na dość spektakularne prowadzenie działań w mediach społecznościowych. Później wystąpiła wraz z Jarosławem Bieniukiem w reklamie. Wielu przypuszcza, że pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką. Jednak nie wszystkim się podoba jej obecność w mediach.

Anna Przybylska była jedną z ulubionych aktorek na polskiej scenie filmowej. Wielu przypuszczało, że jest dopiero na początku swojej aktorskiej kariery. Miała zagrać swoją dużą rolę u sławnego reżysera, gdy dowiedziała się, że jest chora na raka trzustki. Wtedy jeszcze małe dzieci nie wiedziały, co się dzieje z ich mamą. Ania odeszła w 2014 roku...

Anna Przybylska nie była dobrą aktorką? Brutalny atak na artystkę i jej córkę

Pod artykułem o Oliwii Bieniuk, która właśnie skończyła 16 lat i coraz bardziej przypomina mamę, pojawiły się różne komentarze. Wielu przyznaje, że jest nieprawdopodobnie piękna. - Myślę, że Ania Przybylska była normalną kobietą. Zadbana i pomalowana wyglądała bardzo ładnie, jak większość polskich szczupłych zadbanych Polek. Córka ładna. Czyż młodość nie jest piękna. Ubranie, makijaż, zadbane włosy, radość, to wszystko potrzeba by każda kobieta poczuła się piękna i tak wyglądała - czytamy w jednym z nich. Inni jednak atakują Anię Przybylską. Bulwersujące komentarze mogą zszokować niejedną osobę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Oliwia to jest za smarkata, a bez przerwy tylko o niej piszą. Nie róbcie z niej gwiazdy. Do szkoły pobierać naukę, a nie gwiazdorzyć. Jej matka to nie była żadna aktorka! - pojawia się dalej w ostrym tonie. - Uważam, ze nie jest do Ani podobna gówniara! - czytamy w kolejnym oburzającym wpisie. Internet coraz częściej staje się miejscem do wyrażania własnych frustracji. Niestety okazuje się, że nikt nie jest chroniony w sieci. Nawet zmarła przed laty Przybylska została przez internautów zlinczowana. I przyjaciele, i artyści zauważają, że Anna Przybylska była wyjątkową aktorką. Miała niezwykły talent komediowy, czego wyraz dała biorąc udział w serialach telewizji Polsat. Pomimo wielu lat od śmierci, wielu nie może się pogodzić z jej brakiem. Anna Przybylska http://party.pl/newsy/oliwia-bieniuk-wyglada-dokladnie-jak-ania-przybylska-zdjecia-35349-r3/ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora kontaktowała się z mężem po śmierci?! Szokujące wyznanie muzyka
  2. Bożena Dykiel przygnieciona falą krytyki. „Skóra zdjęta z trupa nie wygląda dobrze...
  3. Kora marzyła, żeby to się stało. Dwa miesiące po jej śmierci spełniono jej ostatnią wolę
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News