Znana aktorka chce zagrać Annę Przybylską. Jest do niej podobna?

Znana aktorka chce zagrać Annę Przybylską. Jest do niej podobna?

Anna Przybylska zmarła przed czterema laty po przegranej walce z nowotworem trzustki. Gwiazda stała się inspiracją dla wielu kobiet, które się z nią utożsamiają. Jedna ze znanych aktorek przyznała nawet, że chętnie wcieliłaby się w nią na planie filmowym.

Anna Przybylska odeszła z tego świata zaledwie w wieku 36 lat. Pozostawiła po sobie ponad kilkadziesiąt kreacji filmowych oraz nieprawdopodobną pogodę ducha, którą zdążyła zarazić wszystkich w koło. Jej historia zapewne mogłaby posłużyć za dobry scenariusz filmu wyciskającego łzy.

Anna Przybylska - znana aktorka chce się w nią wcielić

Gdyby doszło do powstania filmu biograficznego o Annie Przybylskiej producenci mieliby gotową kandydatkę do odegrania głównej roli. Agnieszka Mrozińska wyraziła bardzo dużą chęć odegrania jej losów na dużym ekranie. Co więcej, przyznała, że jest to jedno z jej największych marzeń aktorskich. - Jest jedna rola, która mi się marzy, ale chyba o niej nie będę mówić, chociaż nie wiem czy mogę, czy nie mogę... Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że film o niej powstanie, bo od szóstego roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, i dla niektórych także wizualnie - wyznała aktorka. Agnieszka Mrozińska przyznała też, że Anna Przybylska jest dla niej jednym z większych wzorców kobiecego piękna. - Wizualnie ciężko jest mi porównywać, bo była ona dla mnie przepiękną kobietą. Bardzo mi miło jeśli ktokolwiek mnie do niej porównuje. Więc to jest takie moje największe marzenie żeby ją zagrać - podsumowała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Agnieszka Mrozińska wspomniała też o swoim drugim największym marzeniu filmowym, które chciałaby zrealizować. - Chciałabym zagrać w jakimś filmie historycznym, wcielić się w taką postać z tamtych lat. Ja w ogóle mówię, że chyba się urodziłam nie w tej epoce co trzeba. I chciałabym żeby to była taka bardzo dramatyczna rola. Ja na co dzień jestem taka mega pogodna i uśmiechnięta, a tak naprawdę jeśli chodzi o granie, to bardzo lubię grać dramaty - powiedziała aktorka.

Kim jest Agnieszka Mrozińska?

Aktorka, która chciałaby wcielić się w postać Anny Przybylskiej jest absolwentką XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Następnie ukończyła aktorstwo w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, gdzie otrzymała tytuł magistra sztuki. Agnieszka Mrozińska związana jest na co dzień z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie występuje głównie w musicalach. Jest też bardzo wziętą aktorką dubbingową. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt produkcji, w których użyczyła swojego głosu. Agnieszka Mrozińska facebook.com/AgnieszkaMrozinskaOfficial/ Agnieszka Mrozińska facebook.com/AgnieszkaMrozinskaOfficial/
ZOBACZ TAKŻE
  1. Upokorzyli i wyrzucili Kasię Cichopek. Powód jest skandaliczny 
  2. Robert Janowski ma żal do Norbiego. Padły mocne słowa 18 godzin temu
  3. Uwielbiana gwiazda M jak Miłość walczy z chorobą i traumą z dzieciństwa. Smutne! 
Następny artykuł