OHYDNE i obrzydliwe komentarze na temat ś.p. Anny Przybylskiej. Odbiera wiarę w ludzkość

OHYDNE i obrzydliwe komentarze na temat ś.p. Anny Przybylskiej. Odbiera wiarę w ludzkość Źródło: .

Anna Przybylska dla wielu fanów jest prawdziwą ikoną polskiego kina. Jednak to, jakie można znaleźć komentarze na jej temat na wielu portalach internetowych przechodzi ludzkie pojęcie. Aż trudno uwierzyć, że niektórzy internauci są w stanie wypisywać takie rzeczy na temat zmarłej aktorki.

Anna Przybylska ma bardzo bogatą filmografię, a w niej możemy znaleźć zarówno seriale, jak i filmy pełnometrażowe. Wbrew temu, co piszą niektórzy internauci aktorka nie grała jedynie w "Złotopolskich" i "Daleko od noszy". Jej dorobek artystyczny jest o wiele większy, a dzięki niejednej swojej roli została zapamiętana przez szerszą publiczność mimo swojego młodego wieku.

Niestety z powodu choroby, którą u niej zdiagnozowano, nie dane nam będzie już nigdy zobaczyć jej na wielkim ekranie, ani nawet na małym w nowej roli. Jej śmierć była tragedią zarówno dla rodziny, jak i tysięcy fanów i niestety nawet po tylu latach można znaleźć zupełnie nowe obrzydliwe komentarze na jej temat.

Anna Przybylska nawet po śmierci jest hejtowana

Nie da się ukryć, że współczesny Internet zmaga się z poważnym problemem hejtu, który wydaje się już wręcz nie do opanowania. Wielu artystów na co dzień musi zmagać się z hejterami, którzy krytykują każdy ich najmniejszy nawet ruch. Nie ważne co by zrobili, to i tak znajdzie się grupa osób, które zwyzywają ich bezpodstawnie od najgorszych. Niestety problem ten dotyczy również nieżyjących już gwiazd, które nadal chętnie są komentowane przez internetowych hejterów. Tyczy się to również Anny Przybylskiej, która mimo upływu kilku lat od swojej śmierci nadal jest w obrzydliwy sposób krytykowana przez internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Rozczulają się nad nią, bo była ładna. Poza tym przeciętna z niej aktorka. Niestety żyjemy w czasach gdzie "opakowanie" staje się więcej warte niż zawartość - pisze jeden z internautów.

 - No niesamowita aktorka z rolami życia w Złotopolskich i Daleko od noszy. No ale w sumie, że nie zdążyła nagrać żadnego porno - czytamy.

Nie da się ukryć, że tego typu komentarze są nie na miejscu, szczególnie gdy mówimy o osobie zmarłej, która nie może się już sama bronić przed hejtem, a i tak są to jedne z łagodniejszych wiadomości pozostawionych przez internautów.

Anna Przybylska screen wykop.pl

Anna Przybylska screen wykop.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. TVN: Nagły koniec upałów! Wiatr nawet 90km/h i potężne burze uderzą w Polskę już za kilka godzin
  4. Skandaliczne słowa uczestnika Mam Talent. Jurorzy musieli przerwać występ
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News