Szczere słowa matki Anny Przybylskiej o nowej partnerce Bieniuka. Mało kto zdecydowałby się na podobną wypowiedź

Szczere słowa matki Anny Przybylskiej o nowej partnerce Bieniuka. Mało kto zdecydowałby się na podobną wypowiedź Źródło: youtube.com TVP VOD

Anna Przybylska odeszła, pozostawiając po sobie ogromny żal. Lata po śmierci jej mąż znalazł szczęście u boku innej, a co na temat nowej partnerki Bieniuka sądzi mama aktorki?

Anna Przybylska niewątpliwie była miłością jego życia. Poznali się u schyłku jej kariery i od razu między nimi zaiskrzyło. Szybko zdecydowali się spędzić razem resztę życia, a owocem ich nieprawdopodobnej miłość jest dziś troje dzieci. Niestety, los pokrzyżował wszystkie ich plany, a Jarosław ze szczęśliwego męża zamienił się w zasmuconego wdowca, który długo nie mógł otrząsnąć się po stracie ukochanej. Choć nie ulega wątpliwościom, że wciąż pamięta o swojej żonie, w końcu udało mu się znaleźć nową miłość, przy której zdaje się być naprawdę szczęśliwy. 

Bieniuk zaczyna układać życie na nowo. Anna Przybylska z pewnością tego by chciała, a co o nowej partnerce Jarka uważa jej mama? 

Ania i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci. Ponad 5 lat po śmieci aktorki wdowiec został ojcem po raz czwarty, a mamą kolejnego potomka Bieniuka została jego była partnerka - Martyna Gliwińska. Media spekulują, że to właśnie ciąża i narodziny maleństwa pomogły im zażegnać kryzys i znów cieszyć się uczuciem. Jak donosi "Super Express", powołując się na informacje zdobyte przez "Na żywo", teraz były piłkarz zamierza zacząć wszystko od nowa, mając przy swoim boku całą czwórkę pociech i nową partnerkę. Bieniuk ponoć planuje sprzedać obecne mieszkanie, które kupił razem z Anią i przenieść się do domu z ogrodem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

By jednak dopiąć swego wdowiec potrzebuje zgody mamy zmarłej aktorki - pani Krystyny - która po śmierci córki zarządza całym majątkiem. Jak zdradza SE.pl, cytując "Na żywo", mama Ani ponoć kibicuje Jarkowi i Martynie i nie zamierza stawać mu na drodze do szczęścia. Choć wciąż odczuwa ból po stracie córki chce, by Bieniuk znów zaznał miłości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

- Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki - pisze "Na żywo".

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Wielu Polaków wychowało się na jego twórczości. Niestety, choroba okazała się silniejsza, na dniach dziennikarz skończyłby 56 lat
  4. Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy
  5. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich  
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News