Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama

Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama Źródło: Youtube.com TVP VOD

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku, zostawiając ukochanego męża oraz osierocając trójkę ich wspólnych dzieci. Jej śmierć była wielkim wstrząsem zarówno dla bliskich, jak i dla fanów aktorki.

Anna Przybylska zmarła po długiej i wyczerpującej walce z nowotworem trzustki. Śmierć popularnej aktorki wstrząsnęła zarówno rodziną, jak i wszystkimi fanami kobiety. Jej pogrzeb był wielkim wydarzeniem i przyciągnął tłumy. Niewiele osób wie jednak, że Anna Przybylska nie spoczywa w grobie sama.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku

Piękna aktorka była niezwykle popularna, a wielbiciele doceniali jej dorobek artystyczny. Życiowym partnerem artystki był Jarosław Bieniuk, z którym doczekała się trójki dzieci - córki Oliwii oraz dwóch synów: Jana i Szymona. Kiedy dowiedziała się o nowotworze walczyła ze wszystkich sił, jednak podstępna choroba wygrała. Odejście zaledwie 35-letniej Anny Przybylskiej było ogromnym ciosem dla bliskich oraz wielkim zaskoczeniem dla wszystkich fanów.

Pogrzeb aktorki odbył się w jej mieście rodzinnym. Pochowano ją 4 dni po śmierci. Na oksywskim cmentarzu w Gdyni zgromadziły się tłumy. Biała trumna aktorki została pokryta złotym materiałem, a kaplica była zdobiona białymi różami. Tuż po wyprowadzeniu ciała, kondukt skierował się w stronę charakterystycznego grobu z białym krzyżem, który znajduje się na lekkim wzgórzu. To właśnie w nim spoczęła aktorka, nie jest jednak sama w mogile.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska osierociła troje dzieci

Aktorka została pochowana w grobie wspólnie ze swoim ojcem, który zmarł, kiedy miała zaledwie 16 lat. Bogdan Przybylski był oficerem marynarki wojennej, zmarł mając 53 lat. Mężczyzna również przegrał walkę z nowotworem, ale w jego przypadku była ona niezwykle krótka. Ojciec aktorki umarł 1,5 miesiąca po postawieniu diagnozy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"
2. Ogromny hejt na szcześcioraczki z Polski. Fala okrucieństwa

Ojciec był najlepszym przyjacielem nastoletniej aktorki. Nie wiadomo jednak, czy decyzję o dzieleniu z nim miejsca pochówku podjęła samodzielnie, czy jest to wybór jej rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zmagasz się z depresją? Okazuje się, że Twoje dziecko może być na nią bardziej podatne
  2. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)
  3. Wielka gwiazda zniknęła 10 lat temu. Wyjawiła porażający powód, była gwałcona i trzymana w niewoli
  4. Lekarze otworzyli brzuch kobiety w ciąży. Od razu zrozumieli, że dziecka tam nie ma, szybko zaczęli działać
  5. Kinga Rusin nagle zniknęła. Wszyscy zastanawiają się gdzie jest
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: Kobiece Inspiracje

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News