Córka Przybylskiej trzasnęła sobie makijaż i wrzuciła fotki do sieci. Efekt? Zdaniem wielu urodą zdeklasowała mamę

Córka Przybylskiej trzasnęła sobie makijaż i wrzuciła fotki do sieci. Efekt? Zdaniem wielu urodą zdeklasowała mamę Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Anna Przbylska przez wiele osób była uważana za najpiękniejszą polską aktorkę. Wygląda na to, że córka tragiczniej zmarłej aktorki idzie w jej ślady. Oliwia Bieniuk pokazała zachwycające zdjęcia w makijażu.

Anna Przybylska, byłaby najprawdopodobniej bardzo dumna ze swojej nastoletniej córki. Oliwia Bieniuk nie dość, że idzie w ślady matki i robi karierę w modelingu, to z miesiąca na miesiąc staje się coraz piękniejsza. Wskazuje na to najnowsza publikacja młodej gwiazdy, która pojawiła się w jej mediach społecznościowych. 

Anna Przybylska słynęła z niesamowitej urody

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po ciężkiej chorobie nowotworowej. Fani nadal wspominają aktorkę, która przez wiele osób uważana była za najpiękniejszą polską celebrytkę. Ewidentnie widać, że niesamowitą urodę odziedziczyła po niej jej córka, Oliwia Bieniuk

16-latka coraz śmielej poczyna sobie w polskim show-biznesie. Ma już na swoim koncie sukcesy w branży modelingowej. Jej najnowsza instagramowa publikacja zachwyciła fanów i według wielu osób jest świadectwem tego, że nastolatka jest jeszcze piękniejsza niż swoja sławna mama. Oliwia Bieniuk pokazała się w zmysłowej odsłonie z makijażem. 

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zachwycająca Oliwia Bieniuk 

Oliwia Bieniuk jest jedną z tych celebrytek, które dość oszczędnie publikują relacje ze swojego życia w mediach społecznościowych. Każda publikacja spotyka się natomiast z ogromnym entuzjazmem fanów. Swoimi najnowszymi zdjęciami zdeklasowała urodą nawet swoją śliczną mamę. 

16-latka posiada niezwykle oryginalną i wyrazistą urodę. Sprawia to, że dziewczyna właściwie zawsze wygląda świetnie. Jednak kiedy użyje minimalnych środków i nałoży na twarz makijaż, efekt jest zniewalający. 

Jedyne co zrobiła Bieniuk, to podkreślenie przy pomocy tuszu do rzęs i eyelinera swoich hipnotyzujących niebieskich oczu. Resztę zrobił urok młodej celebrytki, która dzięki tak minimalistycznemu makijażowi uzyskała wizerunek, od którego nie można oderwać wzroku. Oliwia z wiekiem coraz bardziej przypomina swoją zjawiskową tragicznie zmarłą mamę, Annę Przybylską. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

W obu kobietach jest ten sam magnetyzm, a także naturalność połączona z charyzmą. Obserwując 16-latkę trudno nie odnieść wrażenia, że w przyszłości osiągnie ona spektakularny sukces w show-biznesie. Być może poza modelingiem będzie chciała również, tak jak mama zająć się aktorstwem. 

Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  5. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  6. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Następny artykuł