Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję

Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję Źródło: instagram/oliwia.bieniuk/

Anna Przybylska poparłaby swojego męża? Media donoszą, że Jarosław Bieniuk podjął poważną decyzję w sprawie ich nastoletniej córki. Chodzi o jej przyszłość.

Anna Przybylska z pewnością byłaby dumna ze swoich dzieci widząc, jak świetnie sobie radzą. Każde z nich przykłada się do nauki i choć w tych czasach jest to niezwykle trudne, nie zatracają się w mediach społecznościowych. Najprężniej działająca na wielu portalach jest nastoletnia córka, dlatego nic dziwnego, że jej tata postanowił w końcu podjąć kluczową dla niej decyzję. 

Oliwia będzie jak Anna Przybylska? Tata już zadecydował 

Nie da się ukryć, że Oliwia Bieniuk z każdym dniem staje się coraz bardziej podobna do mamy. Na niektórych zdjęciach wygląda niemal jak jej kopia, co niezwykle podoba się internautom, którzy tęsknią za wspaniałą aktorką. Jeszcze bardziej podoba im się fakt, że nastolatka chętnie udziela się m.in. na Instagramie, zdradzając nowinki ze swojego życia. Zamieszczane przez nią posty zdradzają, że ma spore zadatki na zostanie influencerką, od czego z pewnością dzieli ją tylko krok. 

Jarosław Bieniuk, który sprawuje nad wszystkim pieczę, dba jednak, by Oliwia nie skupiała się jedynie na instagramowych fotkach, a przede wszystkim na nauce. Jak niejednokrotnie mogliśmy się dowiedzieć, wdowiec nie ma powodów do zmartwień, dla nastolatki zdobywanie wiedzy również jest bowiem priorytetem. Niewiele dzieli ją od pełnoletności, dlatego to odpowiedni czas, by zastanawiać się nad swoją przyszłością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiele wskazuje na to, że Oliwia pójdzie w ślady mamy i będzie spełniać się w aktorstwie. Świadczy o tym m.in. profil teatralno-filmowy, jaki wybrała, i to w tej samej szkole, w której niegdyś uczyła się Ania. Choć nastolatka już mogłaby stawiać swoje pierwsze kroki na ekranie, zgodnie z doniesieniami mediów, Jarosław podjął decyzję, że kariera córki musi jeszcze trochę zaczekać.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Chce, by najpierw zdała maturę, a dopiero później wdrażała się w świat show-biznesu, dlatego, choć pierwsze propozycje już napływają, on konsekwentnie je odrzuca. 

- Oliwia dostaje dużo propozycji, ale na razie jej tata konsekwentnie je odrzuca. Mają oboje taką umowę, że najpierw Oliwia musi zdać maturę - podał portal Party.pl. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News