Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii

Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Anna Przybylska odeszła z tego świata w 2014 roku na skutek choroby nowotworowej, a cała Polska nadal wspomina ją z ogromnym wzruszeniem. Teraz na początku swojej kariery jest jej nastoletnia córka. Oliwia kolejny raz pokazała klasę, a mama z pewnością byłaby z niej dumna.

Anna Przybylska była uwielbiana przez polskie społeczeństwo, które opłakiwało jej tragiczną śmierć przez długi czas. Teraz jej nastoletnia córka zaczyna robić furorę w polskim show-biznesie. Oliwia Bieniuk jest bardzo dojrzała jak na swój wiek i kolejny raz pokazała swoim zachowaniem klasę. 

Anna Przybylska byłaby dumna z córki

Anna Przybylska z pewnością byłaby dumna z tego, jak świetnie radzi sobie jej córka. Oliwia Bieniuk idzie śladami matki i rozpoczęła już karierę w modelingu. Dziewczyna ma dopiero 16 lat, a już bardzo świadomie i konsekwentnie dąży do zrealizowania swoich celów. 

Nastolatki powinny brać przykład z córki tragicznie zmarłej celebrytki. Oliwia Bieniuk kolejny raz udowodniła, że jest inteligentną osobą i swoją postawą pokazała klasę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielka klasa 16-latki

Oliwia Bieniuk z pewnością nadal bardzo mocno przeżywa utratę mamy, ale jednocześnie wydaje się świetnie sobie radzić pod opieką swojego ojca, Jarosława Bieniuka. Nastolatka coraz pewniej czuje się również w środowisku celebryckim: przyjaźni się z Julią Wieniawą i Natalią Siwiec. Z pewnością korzysta z wiedzy i doświadczenia starszych koleżanek z branży. 

Zachowanie Oliwii Bieniuk oraz jej stosunek do popularności są godne pochwały. Wiele nastolatek powinno brać z niej przykład. Przede wszystkim dziewczyna jest normalna, nie udaje nikogo i nie stara się na siłę wylansować w internecie. Ostatnio opublikowała swoje zdjęcie, które świadczy również o tym, że jest bardzo świadoma i mądra. W obliczu rozerotyzowanych nastolatek, które nieustannie pokazują gołe ciało albo prowokują swoim ubiorem, Oliwia Bieniuk zdaje się być wyjątkiem. 

16-latka nie zamierza podążać za tą modą i po raz kolejny pokazuje wielką klasę. Nastolatka przeważnie ubrana jest bardzo skromnie, a jej strój pasuje do jej młodego wieku. Ma już swój określony styl, który pewnie będzie jeszcze modyfikować z biegiem lat, ale w Oliwii Bieniuk imponuje to, że zawsze pamięta o tym, że jest dopiero nastolatką i nie stara się na siłę podwyższać swojej atrakcyjności. To doskonały przykład dla innych dziewcząt w jej wieku. Anna Przybylska pewnie byłaby z niej dumna. 

Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  2. Znany polski aktor wyjawił donosił na kolegów po fachu do SB! Mroczny sekret wyjawił dopiero po latach
  3. Zeznania matki Dawida trafiły do mediów. Nic nie sugerowało jej najgorszego
  4. Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu