Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu

Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu Źródło: .

Anna Przybylska zmarła niecałe 6 lat temu. Tragedia aktorki wstrząsnęła nie tylko środowiskami artystycznymi i dziennikarskimi. Wielu fanów opłakuje dramat młodej gwiazdy do dzisiaj. Siostra zmarłej po latach pokazała, jak wygląda grób Anny.

Anna Przybylska miała przed sobą wielką karierę, ale nowotwór pokonał kobietę, gdy miała zaledwie 36 lat. Po prawie sześciu latach od jej śmierci, siostra zmarłej aktorki postanowiła pokazać wszystkim, jak teraz wygląda grób Anny.

Kim była Anna Przybylska, wiedzą wszyscy - bez względu na to, czy oglądali seriale, w jakich grała. Aktorka miała bardzo oryginalną urodę, którą odziedziczyła po niej jej córka - Oliwia. Artystka pracowała także jako modelka. Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem. Nowotwór został zdiagnozowany, kiedy Anna miała zaledwie 35 lat. Choroba zaatakowała z wielką siłą, nie dając aktorce większych szans. Anna Przybylska zmarła po 18 miesiącach.

Anna Przybylska pozostaje w pamięci fanów

Anna Przybylska została pożegnana przez wielu artystów i dziennikarzy. Na jej pogrzebie pojawił się Kuba Wojewódzki, znany prezenter TVN. Celebryta przyznał też w swojej biografii, że z Anną łączyła go szczególna więź, a jej śmierć była dla niego ogromnym ciosem. Wojewódzki nie jest jedyną osobą, która bardzo przeżyła tą tragedię. Przybylska znana była ze swojej cudownej natury, dzięki której miała mnóstwo przyjaciół i fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno siostra aktorki zdecydowała się pokazać wszystkim, jak wygląda miejsce, w którym spoczywa Anna Przybylska. Zrobione na cmentarzu zdjęcie opublikowała na mediach społecznościowych, opisując całą sytuację. Fotografią podzieliła się na Instagramie. Całe szczęście powodem nie był żaden akt wandalizmu ani zaniedbanie ze strony rodziny, czy służb dbających o czystość na cmentarzu. Siostra Anny chciała publicznie podziękować wszystkim za pamięć. Okazało się, że fani licznie odwiedzają grób ukochanej aktorki i zostawiają tam znicze oraz kwiaty.

- Dziękuję za pamięć. Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało... - napisała na swoim profilu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia

2.  Matka dodała wstrząsające zdjęcie z noworodkiem. Chce, by lekarze zapłacili za swój błąd

Anna Przybylska prawdopodobnie zostanie w pamięci jeszcze przez długi czas. Aktorka kojarzona jest głównie gry w takich serialach jak "Złotopolscy" oraz "Daleko od noszy". Pojawiła się również na okładce "Playboy'a". Fani co roku odwiedzają jej grób, żeby uczcić pamięć ukochanej artystki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News