Niewiele osób wie o pierwszym mężu Anny Przybylskiej. Ogień szybko minął, a koniec nastąpił w dramatycznych okolicznościach

Niewiele osób wie o pierwszym mężu Anny Przybylskiej. Ogień szybko minął, a koniec nastąpił w dramatycznych okolicznościach Źródło: .

Anna Przybylska, po związaniu się z Jarosławem Bieniukiem, niewiele mówiła o swoim pierwszym mężu. Niektórzy w ogóle o nim nic nie wiedzieli. Tymczasem do mediów trafiły szczegóły ich historii i mogą być one dla wielu zaskakujące.

Anna Przybylska prężnie rozwijała swoją karierę medialną, niekiedy nawiązując przy tym do swojego życia osobistego. Choć rozważnie podchodziła do wszystkiego, czym dzieliła się z dziennikarzami, zdarzało jej się wspomnieć o najbliższych, czy też opowiadać o swoich partnerach życiowych. Mimo to niewielu wiedziało, że nim w jej życiu pojawił się Bieniuk, na jej palcu widniała już obrączka, którą założył zupełnie ktoś inny. 

Anna Przybylska niewiele mówiła o swoim pierwszym mężu

Mimo tragicznej śmierci, o Ani wciąż rozpisują się wszystkie media. Z dnia na dzień napływa coraz więcej informacji, których nie wszyscy się spodziewali. Nawet jej najwięksi fani mogli nie wiedzieć, że nim Przybylska związała się z Jarosławem Bieniukiem, kilka lat wcześniej, a dokładniej w czerwcu 2000 roku ktoś inny skradł jej serce, i to jemu powiedziała sakramentalne "tak". Szczęśliwcem okazał się tenisista i biznesmen, Dominik Zygra. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy tylko się poznali, od razu między nimi zaiskrzyło, a z miesiąca na miesiąc relacja stawała się coraz bardziej poważna i co najważniejsze, ponoć to 22-letnia wówczas Ania pierwsza zaproponowała ślub. Wiele wskazywało na to, że rzeczywiście jest on miłością jej życia, jednak niespodziewanie, bo już w maju 2001 roku, czyli niespełna rok po zawarciu związku małżeńskiego, Przybylska wróciła do swojego domu rodzinnego i kategorycznie zażądała rozwodu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Okazało się, że ogień ich uczucia minął szybko, a koniec nastąpił w tragicznych okolicznościach. Powodem miało być zachowanie mężczyzny, który ograniczał aktorkę zawodowo i nie przyjmował słowa sprzeciwu. Ruszył proces, który finalnie trwał aż półtora roku. Określono winę Zygry, który domagał się orzeczenia o winie Ani. Tłumaczył wówczas, że ta zaczęła spotykać się z Bieniukiem, zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu. Krótki związek i dramatyczny koniec przysporzył aktorce wielu zmartwień, jednak gdy sprawa w końcu została zamknięta, znalazła ukojenie w ramionach Jarosława.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Połykasz tabletki bez popijania? Lekarze ostrzegają, grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo! Nigdy więcej tego nie rób
  2. Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć co tam się działo wcześniej
  3. Zostawiasz klucz w zamku drzwi wejściowych? Popełniasz karygodny błąd, złodzieje mogą to wykorzystać
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News