Anna Przybylska, Oliwia o partnerce ojca
instagram.com oliwia.bieniuk
Weronika Wasiak - 17 Września 2020

Córka Anny Przybylskiej pierwszy raz o partnerce ojca. Była wściekła o jedną rzecz

Anna Przybylska zapewne chciałaby, by Jarosław ułożył sobie życie na nowo. Po śmierci aktorki związał się z kilkoma kobietami, ale były to raczej przelotne romanse. Z jedną z nich, mimo wzlotów i upadków, doczekał się dziecka. Ostatnio jego najstarsza latorośl ujawniła, co tak naprawdę myśli o partnerce ojca.

Anna Przybylska odeszła zbyt wcześnie. Wspaniała aktorka, oddana partnerka życiowa, a przede wszystkim, matka trójki pociech, o których zawsze tak marzyła. Niestety, Ania nie dała rady chorobie i zmarła, gdy dzieci były jeszcze małe - najmłodszy syn nawet jej nie pamięta. Najwięcej chwil z mamą miała możliwość przeżyć Oliwia, której sporadycznie zdarzyło się podzielić kilkoma wspomnieniami i powiedzieć o tym, jak bardzo tęskni za ukochaną mamą. Czy zatem była przeciwna, by ojciec wiązał się z inną kobietą?

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Gdy odeszła Anna Przybylska związał się z Martyną. Co o nowej partnerce ojca myślała Oliwia

Oliwia Bieniuk za niespełna miesiąc osiągnie pełnoletność. Nastolatka nie traci jednak czasu i już stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Ostatnio udzieliła również wywiadu dla "Vivy!", w czasie którego opowiedziała nieco więcej o modelingu i przyznała, że nie wie, czy mama aby na pewno była zadowolona z takich zainteresowań. Jak przytacza serwis Plotek, 17-latka wspomniała również o byłej już partnerce ojca, Martynie i matce jego dziecka. Przyznała, że lubiła ją od samego początku i trudno było jej znieść informację o nagłym rozstaniu.

- Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje. Wszystko się zmieniło, gdy tata się rozstał z Martyną. A ja wiem, że nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię - mówiła w przytaczanym przez Plotek wywiadzie dla "Vivy!".

Jak jednak wspomina Oliwia, był czas, gdy wcale nie było tak kolorowo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Jedna rzecz rozwścieczyła Oliwię

Mimo że, jak podkreśla sama 17-latka, od samego początku lubiła Martynę, w jej wspomnieniach krąży jeden epizod, który znacznie odbiega od prawdziwej sielanki. Okazuje się, że gdy Jarosław Bieniuk powiedział jej o ciąży byłej partnerki, Oliwka wpadła w szał.

- Gdy dowiedziałam się o Kaziku, myślałam, że tata żartuje. Powiedział mi o tym na wakacjach, na Helu. Szliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tata się śmiał, bo jest żartownisiem, dlatego myślałam, że nie mówi poważnie. Ale gdy okazało się, że to prawda, na początku się wkurzyłam - wspomina w rozmowie z magazynem "Viva!".

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Oliwia zaznacza, że z czasem pogodziła się z informacją o kolejnym dziecku ojca. Dziś chętnie zajmuje się półrocznym już Kazikiem.

- Z czasem pogodziłam się z tym. Zwłaszcza że niedługo będę już miała swoje życie i nie wiadomo, jak ono się potoczy. A gdy Kazio jest w naszym domu, daje nam mnóstwo radości. Małe dziecko ożywia atmosferę. Teraz ma pół roku. Ciekawa jestem jego dorastania - dodaje wywiadzie z "Vivą!" Oliwia Bieniuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News