Anna Przybylska urodziła się w Boże Narodzenie. Mama aktorki podzieliła się nieznanym szerzej faktem z tamtych dni

Anna Przybylska urodziła się w Boże Narodzenie. Mama aktorki podzieliła się nieznanym szerzej faktem z tamtych dni Źródło: .

Anna Przybylska urodziła się dokładnie w Boże Narodzenie. Jej mama postanowiła ujawnić fakt z tego okresu, który może wprawić w osłupienie wielu fanów zmarłej aktorki.

Anna Przybylska urodziła się w nocy z 25 na 26 grudnia, co oznacza, że rocznica jej urodzin zbliża się wielkimi krokami. Przed wielką tragedią uwielbiała świętować ten dzień w gronie najbliższych, jednak teraz jej rodzinie pozostaje tylko odwiedzić grób i miło wspominać swoją ukochaną Anię. Lata od śmierci aktorki mijają nieubłaganie i choć niektórzy są wręcz przekonani, że wiedzą o niej dosłownie wszystko, o tym wiedzieli zapewne tylko najbliżsi. 

Anna Przybylska niebawem świętowałaby swoje urodziny. Jej mama podzieliła się nieznanym szerzej faktem 

Choć od śmierci aktorki minęło już 5 lat nie ma tygodnia, by polskie media nie obiegły nowe informacje na jej temat. Pojawią się oczywiście nie tylko nowinki, ale i wspomnienia wydarzeń czy też wywiadów, w których Ania brała udział. Z uwagi na zbliżającą się rocznicę jej urodzin tygodnik "Dobry Tydzień" postanowił nawiązać kontakt z mamą Przybylskiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta chętnie opowiedziała o dniu, w którym jej kolejna córka przyszła na świat. Wyjawiła przy tym coś, o czym raczej mało kto wiedział. Okazuje się, że Ania tak naprawdę miała być chłopcem i małżeństwo do końca było przekonane, że urodzi się synek. 

- Do końca przekonywałam męża, że to będzie chłopak - mówiła mama Ani. 

Przybylscy wybrali nawet imię Łukasz, jednak gdy okazało się, że na świat przyszła dziewczynka, musieli szybko zadecydować o nowym. Decydujący głos miała siostra aktorki Agnieszka, która zafascynowana zespołem Ich Troje oznajmiła, że jej młodsza siostra będzie nosić imię Ania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Rodzice nie zawahali się ani chwili i z dumą trzymali małą Anię na rękach, która okazała się dla nich niebywałą niespodzianką i największym prezentem w czasie ówczesnych świąt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News