Córka Przybylskiej będzie wychowywana przez bezrobotnego? Kolejne wielkie kłopoty partnera tragicznie zmarłej artystki

Córka Przybylskiej będzie wychowywana przez bezrobotnego? Kolejne wielkie kłopoty partnera tragicznie zmarłej artystki Źródło: Wikipedia/Ja Fryta

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Cała Polska opłakiwała tę wielką stratę. Osierociła córkę Oliwię, i dwóch synów - Szymona i Jana. Dzieci są teraz pod opieką ojca, słynnego piłkarza Jarosława Bieniuka, który teraz kolejny raz może mieć poważne kłopoty.

Anna Przybylska odeszła 5 lat temu, a polskie społeczeństwo nadal opłakuje jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Teraz media bardzo mocno interesują się życiem jej pięknej córki Oliwii Bieniuk, która przypomina sławną mamę i zaczyna właśnie karierę modelingową. Ojciec Oliwii, Jarosław Bieniuk nie ma natomiast dobrej passy. Wygląda na to, że były piłkarz ma poważne problemy, a jego dzieci mogą być wkrótce wychowywane przez bezrobotnego. 

Mąż Anny Przybylskiej w tarapatach

Anna Przybylska była partnerką piłkarza reprezentacji Polski, Jarosława Bieniuka, przez wiele lat. Para miała razem trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. O ile nastoletnia córka aktorki wydaje się radzić sobie w życiu po śmierci matki, tak o Jarosławie Bieniuki wciąż pojawiają się nowe niepokojące doniesienia. 

Kłopoty byłego piłkarza Lechii Gdańsk zaczęły się w kwietniu 2019 roku, kiedy to został oskarżony o gwałt przez modelkę Sylwię Sz. Teraz okazuje się, że nie są to jednak jedyne problemy sportowca.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Bieniuk bezrobotny? 

Skandal związany z rzekomym brutalnym gwałtem, jakiego miał się dopuścić Jarosław Bieniuk, wywołał ogromną burzę medialną. Modelka oskarżająca piłkarza o napaść utrzymywała również, że mężczyzna najpierw ją odurzył. Badania toksykologiczne nie wykazały obecności w jej krwi żadnej innej substancji odurzającej niż kokaina, do której zażycia modelka sama się przyznała. 

Jarosław Bieniuk zamierza wytoczyć Sylwii Sz. proces o zniesławienie i powalczyć z nią w sądzie. Wydaje się, że piłkarz ma duże szanse na zwycięstwo, natomiast cała sytuacja wiąże się z innymi problemami. 

Otóż w związku z tymi oskarżeniami Bieniuk musiał wziąć kilka tygodni urlopu w klubie piłkarskim Lechii Gdańsk, w którym to sprawuje funkcję dyrektora sportowego.  Nie wiadomo jednak, czy po skandalu z udziałem byłego piłkarza zarząd klubu nadal będzie zainteresowany współpracą z Bieniukiem. W końcu prezes Lechii Gdańsk musi dbać o dobrą reputację klubu. Jeżeli podejmie taką decyzję Jarosław Bieniuk pozostanie bez pracy.

-Jarosław Bieniuk przedłużył urlop na czas nieokreślony - wypowiedział się na ten temat Patryk Siedliński, rzecznik Lechii Gdańsk. 

W mediach pojawiły się już przypuszczenia, iż jest to sugestia, że Jarosław Bieniuk może w najbliższym czasie nie wrócić już do pracy, a nawet zostanie bezrobotny. Nic oficjalnie jednak nie zostało potwierdzone. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News