Ostatnie słowa Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią mogą przerazić. Trudno powstrzymać smutek

Ostatnie słowa Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią mogą przerazić. Trudno powstrzymać smutek Źródło: TRICOLORS East News

Anna Przybylska odeszła przed sześcioma laty. Piękna aktorka zmarła wkrótce przed swoimi trzydziestymi szóstymi urodzinami. Przyczyną jej śmierci był złośliwy nowotwór trzustki. Fani aktorki do dziś nie mogą pogodzić się z tą tragedią. Wspomnienia, które regularnie pojawiają się w internecie sprawiają, że trudno powstrzymać smutek.

Anna Przybylska była jedną z najsympatyczniejszych i najbardziej charyzmatycznych polskich aktorek. Gwiazda sprawiała wrażenie osoby pozytywnej, optymistycznej i zawsze uśmiechniętej. Koledzy z planu doceniali jej poczucie humoru i spontaniczność. Trudno uwierzyć, że ta pogodna aktorka często dawała się pochłaniać bardzo melancholijnym myślom dotyczącym starości i śmierci. Anna Przybylska obawiała się o swoje życie na długo przed usłyszeniem tragicznej diagnozy. Wywiad, którego przed dekadą udzieliła dla magazynu "Gala", przeszedł do historii. Wyznanie na temat przemijania budzi ogromne emocje, szczególnie teraz, gdy wiemy już, że jej słowa okazały się prorocze.

Anna Przybylska wypowiedziała słowa, które sprawiają, że trudno powstrzymać smutek

Anna Przybylska zawsze deklarowała, że najważniejszą wartością w jej życiu jest rodzina. Wspólnie z piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem, doczekała się trójki potomstwa - Oliwii, Szymona i Jana. O dzieciach marzyła już jako dwudziestolatka. Kiedy na świecie pojawiła się pierwsza córka, aktorka nie kryła radości. W licznych wywiadach opowiadała o tym, jak niemowlę zmieniło jej życie. Tata gwiazdy zmarł, kiedy była nastolatką. Po jego śmierci Anna Przybylska przysięgła sobie, że nie dopuści, żeby jej dzieci zostały kiedyś bez jednego z rodziców. Uważała, że strata najbliższej osoby to najgorsze, co może przytrafić się maluchom, bo takie doświadczenie na zawsze zmienia życie młodego człowieka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety, straszna choroba sprawiła, że jej najgorsze obawy urzeczywistniły się. Kiedy odeszła, Oliwia miała zaledwie dwanaście lat. Jej młodsi bracia, Szymon i Jan, kolejno - osiem i trzy. Po śmierci aktorki Jarosław Bieniuk musiał zmierzyć się z samotnym wychowywaniem pociech. Kilka lat wcześniej Anna Przybylska udzieliła wywiadu, w którym przewidziała własną śmierć. To, co powiedziała dziennikarce "Gali" jest szokujące.

- Nigdy nie wiesz, co cię w życiu spotka. Dziś jestem szczęśliwa, mam fajnego faceta, mężczyźni się za mną oglądają, dużo gram, ale za chwilę wszystko może się zawalić i będę palce gryźć. Boję się trochę tej starości. Boję się umierania... Bardzo się boję. Wiem, że śmierć jest nieunikniona całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego, że mam rodzinę, nie potrafię pogodzić się z myślą, że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka. To jest irracjonalne, ale często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie - powiedziała wówczas Anna Przybylska.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Centra handlowe znikną z Polski? Scenariusz jest bardziej realny, niż wydaje się na pierwszy rzut oka

Tak jak przewidziała, aktorka, jej rodzina nigdy nie pogodziła się z tą tragiczną stratą. W Dzień Matki Oliwia Bieniuk napisała list do swojej nieżyjącej mamy. Anna Przybylska zalałaby się łzami, czytając jej słowa. Nastolatka przeżywa dokładnie to samo, co jej mama wiele lat temu. Mimo cierpienia, jakie ją spotkało, stara się żyć pełnią sił. Choć Oliwia jest jeszcze nastolatką, już wiadomo, że pójdzie w ślady Anny Przybylskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  3. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych posłów w Polsce, nagle zniknął. Odsiaduje wyrok 10 lat więzienia
  4. Prezydent Duda znika na kilka dni. Media ustaliły, gdzie będzie przebywał
  5. Dramatyczne doniesienia o kultowym Arnie z 13 posterunku. Ma nawrót choroby, nie radzi sobie
  6. Jarosław Bieniuk opublikowal zdjęcie Anny Przybylskiej. Wzruszające słowa na temat aktorki chwytają za serce   

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News