Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek

Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek Źródło: youtube/ Cosmopolitan Polska

Anna Przybylska w jednym z ostatnich wywiadów przed śmiercią podzieliła się z Polakami swoim marzeniem. Niestety śmierć, która przyszła po nią zbyt szybko, odebrała jej możliwość jego realizacji.

Anna Przybylska tuż przed śmiercią wyjawiła, czego najbardziej na świecie pragnęła. Piękna aktorka wiedziała, że nie zostało jej wiele czasu na realizację tego marzenia, ale nie spodziewała się, że nigdy nie będzie jej dane go spełnić. Wielki smutek i żal.

Najpiękniejsza aktorka, Anna Przybylska, wyjawiła swoje marzenie przed śmiercią

Zawsze rodzinę stawiała na pierwszym miejscu. Wychowanie dzieci było dla niej niezmiernie ważnym zadaniem, nie mogła wyobrazić sobie dnia bez najbliższych, których nie byłoby wokół niej. Miłość, którą dawała swoim dzieciom, wracała do niej. 

Dziś mija pięć lat po jej śmierci, lecz nadal niezwykle ciężko pogodzić się ze stratą jednej z najpiękniejszych gwiazd polskiej telewizji. Niedawno wspominał ją Kuba Wojewódzki, dla którego Anna Przybylska była nie tylko piękną kobietą, ale i przyjaciółką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska zdradziła, jakie było jej największe marzenie

Choć niewielu fanów zmarłej o tym wie, tuż przed śmiercią wyjawiła swoje największe marzenie. 

- Głęboko w to wierzę, że jeszcze wiele ciekawych rzeczy przede mną i że uda mi się je zrealizować. Z niecierpliwością czekam na te wielkie role, które przyjdą, gdy się zmieni moje emploi, zejdę z piedestału seksbomby oraz matki Polki i będę mogła zagrać steraną życiem, zmęczoną, brzydką kobietę - zdradziła w ostatnim wywiadzie dla Vivy.

Anna Przybylska nie chciała już grać prawdziwych piękności. Marzyła o tym, żeby w końcu wcielić się w postać kobiety, której nie będziemy doceniać przez pryzmat urody, ale ze względu na nienaganny talent aktorski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia

2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Niestety największe marzenie aktorki nie spełniło się, gdyż zmarła zbyt młodo. Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą, przez co już nigdy nie zobaczymy jej niestety w roli "zmęczonej kobiety". Śmierć odebrała jej możliwość pokazania się fanom z zupełnie innej strony, co było jej największym marzeniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News