Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę Źródło: Facebook/Anna Przybylska

Anna Przybylska była wielką przyjaciółką gwiazdora telewizji TVN - Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz przyznał, że jego relacja z aktorką była daleka od czysto zawodowej. Samozwańczy król TVN powiedział także, jaka naprawdę była artystka, zdradzając nieznany fakt z jej życia.

Anna Przybylska po dziś pozostaje jedną z najbardziej nieodżałowanych artystek, które odeszły przedwcześnie. Jej śmierć po dziś wywołuje duży smutek. Wśród gwiazd wspominających postać artystki znalazł się Kuba Wojewódzki, który był wielkim przyjacielem zmarłej aktorki. Dziennikarz wyznał w swojej autobiografii, ile znaczyła dla niego przyjaźń z żoną Jarosława Bieniuka i jaka aktorka była na prawdę.

Anna Przybylska wspominana przez Wojewódzkiego. Poruszające słowa dziennikarza

Według wyznania Wojewódzkiego, Przybylska miała wiele cech, których nie pokazywała opinii publicznej. Zdaniem gwiazdora TVN, jego zmarła przyjaciółka miała wielki dystans do siebie i uwielbiała z siebie żartować. Ten nieznany fakt z życia artystki został dokładnie opisany w autobiografii byłego jurora "Mam talent".

- Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: „Gdybyśmy oboje byli mężczyźni, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną”. I wybuchła śmiechem - napisał dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska uwielbiała żarty

Anegdotka z imprezy przytoczona przez Wojewódzkiego nie jest jedyną, wskazującą na to, jak dobre poczucie humoru miała aktorka i jak bardzo dystansowała się od tytułu najpiękniejszej Polki, nadawanej jej w różnych plebiscytach. W życiu prywatnym była bardzo wesołą, optymistycznie nastawioną do wszystkiego osobą, ale o tym wiedzieli tylko najbliżsi.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

- Potrafiła ni stąd, ni zowąd wyciągnąć przed siebie ręce i wyznać: „Zobacz, jak ja wyglądam. To są dłonie kretynki.” Jej partner, Jarek Bieniuk, zwykł konstatować: „Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cie nie widzieli rano!” A ja miałem kiedyś przyjemność zobaczenia Ani rano i był to widok spektakularny - wspomina zmarłą dziennikarz stacji TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Mężczyzna uważa, że szatan kazał mu zabić. Na przesłuchaniu zaczęły dziać się niewyobrażalne rzeczy, policjanci byli bezradni

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News