Anna Przybylska, prezent dla córki
instagram.com oliwia.bieniuk
Weronika Wasiak - 15 Października 2020

6 lat po śmierci Anny Przybylskiej córka otrzyma od niej prezent. Mama zadbała o wszystko

Anna Przybylska niedługo przed śmiercią przygotowała dla swojej pierworodnej wyjątkowy prezent. Już niebawem, dokładnie 6 lat po śmierci aktorki, prezent trafi do rąk Oliwii. Ciężko powstrzymać łzy.

Anna Przybylska odeszła zbyt wcześnie, a jej śmierć po dziś dzień budzi ogromne emocje. Z początkiem października minęło dokładnie 6 lat odkąd nie ma jej wśród nas. Nie tak dawno kolorową prasę obiegły również informacje w sprawie tego, co Ani udało się zrobić jeszcze przed śmiercią. Okazuje się, że zadbała o wszystko i przygotowała dla córki jedyny w swoim rodzaju prezent.

koronawirus kluczowe wytyczne zmienioneNiestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczneCzytaj dalej

Niebawem Oliwia dostanie od mamy niewiarygodny prezent. Anna Przybylska zawsze chciała wręczyć jej go osobiście

18 października tego roku, czyli już za kilka dni, Oliwia Bieniuk, pierworodna córka Ani i Jarosława, wkroczy w dorosłe życie. To właśnie ona najlepiej pamięta mamę i jak wspominała podczas jednego z wywiadów, teraz, gdy wkracza w nowy etap życia, najbardziej brakuje jej ukochanej mamusi, do której mogłaby udać się z problemem. Nie ulega wątpliwością, że Oliwka chciałaby świętować 18. urodziny z obojgiem rodziców.

Okazuje się, że choć tego dnia nie będzie przy niej Ani, dostanie od niej jedyny w swoim rodzaju prezent. Aktorka zadbała o niego, gdy jej pierworodna była jeszcze mała, ale nie przypuszczała, że nie będzie dane jej wręczyć go osobiście. Jak donosi Jastrząb Post, Przybylska chciała zadbać o bezpieczny start dla córki, dlatego zaczęła odkładać dla niej pieniądze. Od początku wiedziała, że dostęp do nich przekaże jej dopiero, gdy skończy 18 lat. Niestety, okrutna choroba pokrzyżowała jej plany, dlatego już za kilka dni prezent od mamy przekaże Oliwce babcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Strata, z którą nie da się pogodzić

Oliwia rzadko mówi o swojej mamie, ale gdy już jej się zdarza, nie potrafi ukryć, że bardzo za nią tęskni. Z doniesień tabloidu wynika, że pierworodna Przybylskiej ponoć już jako mała dziewczynka wykazywała zainteresowanie aktorstwem i chciała podążać śladami mamy. Z okazji 6. rocznicy śmierci Ani Oliwia udzieliła poruszającego wywiadu, w którym przyznała, że nie zdążyła porozmawiać z nią o planach na przyszłość, czego dziś bardzo jej brakuje.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

2. RMF: Absolutny zakaz wesel, zamknięcie szkół, skrócony czas pracy restauracji i barów w Polsce. Sztab kryzysowy już dziś przedstawi decyzje

3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polek. Zagrożenie jest ogromne

- Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? - mówiła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najlepsza możliwa wersja kultowego dania. Obłędne kotlety schabowe po góralsku, smak Podhala na talerzu
  2. Polska flaga zbezczeszczona? Katastrofalna wpadka podczas meczu Ligi Narodów (FOTO)
  3. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  4. Mamy potwierdzenie, wyciekła lista chorób szczególnie niebezpiecznych w razie Covid-19. Duże zaskoczenie
  5. Koronawirus utrzymuje się na nim nawet miesiąc. Każdy Polak ma je w domu
  6. W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padła odpowiedź, która rozbawiła wszystkich. Zawodnik poczerwieniał ze wstydu

ZakupyOficjalnie: zacznie się już od jutra. Pójdziesz na zakupy i mocno się zdziwiszCzytaj dalej

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News