Zbliża się rocznica urodzin Ani Przybylskiej. Widok jej grobu 5 lat po śmierci robi wrażenie

Zbliża się rocznica urodzin Ani Przybylskiej. Widok jej grobu 5 lat po śmierci robi wrażenie Źródło: .

Anna Przybylska niebawem świętowałaby swoje urodziny, tymczasem będzie to dla jej bliskich dzień zadumy i wspomnień o aktorce. W październiku tego roku minęło dokładnie 5 lat, dokąd aktorki nie ma wśród nas. Widok jej grobu przytłacza.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Nikt nie był gotowy, że 36-letnia wówczas celebrytka odejdzie tak nagle, pozostawiając rodzinę i przyjaciół samych sobie. Choć czas mija nieubłaganie, wielu wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą, często wspominając przy tym swoją ulubienicę. Nie tylko najbliżsi regularnie odwiedzają jej grób, a jego widok odbiera mowę. 

Anna Przybylska niebawem świętowałaby swoje urodziny 

Od 5 lat dzień urodzin Anny Przybylskiej budzi smutek. Dokładnie 26 grudnia aktorka obchodziłaby swoje 41. urodziny, a ten czas zapewne spędziłaby w otoczeniu męża i dzieci. Tymczasem to będzie kolejny dzień, który rodzinie zmarłej przyjdzie obchodzić przy jej grobie, a nie z nią. Na cmentarzu zjawiają się nie tylko w dniu rocznicy urodzin, bowiem regularnie dbają o jego wygląd. Obecni przy nagrobku są również najwięksi fani artystki, którzy nie potrafią pogodzić się z jej odejściem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po 5 latach widok grobu robi wrażenie 

Choć miejsce spoczynku aktorki jest często odwiedzane, a ci, którzy nie mają możliwości osobiście zjawić się na cmentarzu nie mają nawet pojęcia, jak dziś wygląda jej grób. Widok jest naprawdę poruszający i wyraźnie widać, że nikt nawet na moment o niej nie zapomniał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?  

Pełen zniczy i kwiatów pomnik zapiera dech w piersiach i sprawia, że na myśl przywołują się nie tylko tragiczne wspomnienia związane z walką artystki z nowotworem, ale również te przyjemne. Wystarczy chwila, by oczami wyobraźni znów dostrzec jej uśmiech, który sprawiał, że serce rosło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Źródło: pikio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News