Oszałamiająca wakacyjna stylizacja córki Anny Przybylskiej. Nastolatka już w ogóle nie przypomina mamy

Oszałamiająca wakacyjna stylizacja córki Anny Przybylskiej. Nastolatka już w ogóle nie przypomina mamy Źródło: Facebook / Anna Przybylska

Anna Przybylska z pewnością byłaby pod wrażeniem, widząc teraz swoją córkę. Oliwia jest nie tylko piękną dziewczyną, ale ma też świetny gust, zapewne odziedziczony po swojej mamie. Niespodziewanie piękna kreacja, w której pokazała się właśnie internautom na Instagramie, zwaliła fanów celebrytki z nóg.

Anna Przybylska z pewnością wciąż z góry troszczy się o swoich bliskich. W ostatnim czasie Oliwia dużo przeszła, co związane było m.in. z zatrzymaniem jej taty, który został oskarżony o brutalny gwałt. Przez pewien czas młoda celebrytka była nieaktywna w sieci, lecz teraz powróciła na Instagramie i to w wielkim stylu. Na najnowszych zdjęciach w przepięknej kreacji pozuje dumnie przed obiektywem, a internauci, jak z rękawa, sypią komplementami. W niczym już nie przypomina skromnej mamy. 

Oliwa Bieniuk odziedziczyła urodę po swojej mamie. Anna Przybylska byłaby pod wrażeniem stylizacji swojej córki

Oliwia Bieniuk rozpoczęła wakacje, tak jak setki tysięcy innych uczniów w Polsce. Córka Przybylskiej lubi festiwale, gdzie gra dobra muzyka, a także jest dużo ciekawych ludzi. Razem z tatą wybrała się ostatnio do Chałup, które zasłynęły w Polsce dzięki utworowi Zbigniewa Wodeckiego.

Na plażę Oliwia uczęszcza regularnie. Nie ubiera się jednak zwyczajnie, bez smaku, jak wielu turystów. Jej strój jest bardzo modny, co zauważyły obserwujące jej profil internautki, ale także tabloidy. Oliwia w pięknym, zielonym, gustownym, ale i odważnym stroju opala się nad morzem, stając się dla nich inspiracją.

Jej aktywnościom nie sprzyja jednak zbyt dobra pogoda. W ostatnich dniach trochę pokropiło, a ponadto temperatura znacznie obniżyła się choćby względem ubiegłego tygodnia. Woda w morzu także, według ekspertów, jest teraz zimna i nie nadaje się do kąpieli.

Internauci zachwyceni młodą celebrytką

Niekorzystne warunki pogodowe jednak nie przeszkadzają nastoletniej celebrytce w zachwycaniu wszystkich oryginalnymi strojami. Kreacja Bieniuk szybko przyciągnęła uwagę internautek, które nie mogły oderwać wzroku od kreacji młodej celebrytki.

 - Fantastycznie wyglądasz. Jak zawsze. Tutaj tak sympatycznie - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Super połączenie, naprawdę, tak ze smakiem - stwierdza fanka.

 - Coraz bardziej podobna do mamy. Piękna - uważa ktoś inny.

Oliwia spędzając czas na słońcu opaliła się, co dodało jej uroku. Pobyt w Chałupach wyraźnie sprzyja córce Jarosława Bieniuka.

Fot. Instagram / Oliwia Bieniuk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Nigdy nie kupuj w sklepie tego popularnego chleba. Może być silnie rakotwórczy
  4. Mieszkańcy przekazali policji cenne informacje dot. Dawida. Potwierdziły ustalenia służb
  5. Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko
  6. Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja


Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News