Anna Przybylska syn
PRZEMYSLAW JACH/East News
Joanna Szwalikowska - 14 Stycznia 2021

Syn Anny Przybylskiej skończył 15 lat. Siostra aktorki pokazała zdjęcie, podobny do mamy?

Anna Przybylska była jedną z uwielbianych polskich aktorek. W czasie swojego związku z Jarosławem Bieniukiem, para doczekała się trójki dzieci - Oliwii, Szymona oraz Jana. Starszy syn kilka dni temu właśnie skończył 15 lat, co udokumentowała w mediach społecznościowych siostra zmarłej aktorki.

Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka, kiedy była jeszcze w związku z tenisistą Dominikiem Zygrą. Jak opowiadał polski piłkarz, od początku był zauroczony aktorką, choć była dla niego „owocem zakazanym”. Kiedy w końcu oficjalnie stali się parą, byli sobie bez reszty oddani.

Syn Anny Przybylskiej skończył 15 lat. Jak wygląda młody chłopak?

Z niesamowitego związku Ani oraz Jarosława zrodziła się trójka dzieci. Najstarsza Oliwia skończyła 18 lat i jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Stawia również powoli swoje pierwsze kroki w show-biznesie. O dwóch młodszych synach wiemy natomiast o wiele mniej.

Szymon, starszy syn Anny Przybylskiej urodził się 13 stycznia 2006 roku, z kolei najmłodszy, Jan, 21 marca 2011 roku. Nastolatek prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych, choć nie udziela się tam tak często jak jego starsza siostra.

13 stycznia Szymon obchodził swoje 15. urodziny. Na jego profilu nie pojawiła się żadna relacja z imprezy, podobnie u Oliwii czy Jarosława Bieniuków. Zdjęciem podzieliła się natomiast starsza siostra Anny Przybylskie, Anna Kubera, która udostępniła je na swoim koncie na Instagramie.

Pojawiła się niespodziewana wiadomość o Agacie Dudzie. Chodzi o pensję dla pierwszej damyPojawiła się niespodziewana wiadomość o Agacie Dudzie. Chodzi o pensję dla pierwszej damyCzytaj dalej

- Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają...- pisała pod opublikowaną fotografią ciocia nastolatka.

Niedawno Jarosław Bieniuk razem ze swoją nową partnerką oraz dziećmi spędzali urlop na ośnieżonych stokach w Szwajcarii. Jak widać, rodzina zdążyła już wrócić do domu i wspólnie uczcić urodziny nastolatka. Dowodem na to jest fotografia, która została opublikowana przez Agnieszkę Kuberę w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu widzimy niewielki tort z imieniem nastolatka, jego wiekiem, a także świeczkami, które zdążył już zdmuchnąć. Panujące obecnie obostrzenia epidemiczne nie pozwoliły na zorganizowanie dużej imprezy, na którą nastolatek mógłby zaprosić mnóstwo kolegów oraz koleżanek, dlatego świętowanie odbyło się w skromnym gronie.

W odpowiedzi na zdjęcie pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy życzyli Szymonowi serdeczne życzenia urodzinowe. My również się do nich przyłączamy, życząc synowi Ani Przybylskiej wszystkiego, co najlepsze.

Trzeba przyznać, że młodzieniec niesamowicie wyrósł. Uważacie, że jest podobny do swojej mamy? Wiele osób obserwujących Szymona na Instagramie właśnie tak twierdzi. Zgadzacie się?

Anna Przybylska syn

Anna Przybylska syn

Źródło zdjęć: Instagram Agnieszki Kubery oraz Szymona Bieniuka (instagram.com agulka2002, bieniuk_szymon)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik. Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News