Mama i siostra Anny Przybylskiej wyjątkowo szczerze o ciąży Maryny Gliwińskiej. Ich słowa rozrywają serce

Mama i siostra Anny Przybylskiej wyjątkowo szczerze o ciąży Maryny Gliwińskiej. Ich słowa rozrywają serce Źródło: youtube.com/wirtualna polska

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez lata tworzyli bardzo udaną parę. Po śmierci aktorski, były piłkarz Lechii Gdańsk związał się z modelką Maryną Gliwińską. W trakcie burzliwej relacji, na jaw wyszła informacja, że były partner zmarłej artystki zostanie po raz czwarty ojcem. Tę sytuację skomentowały najbliższe osoby mamy trójki jego dzieci - matka i siostra.

Anna Przybylska jest dla wielu wciąż bolesnym wspomnieniem. Z jej odejściem najbardziej nie mógł się pogodzić Jarosław Bieniuk, który przez rok nie potrafił zbudować żadnej nowej relacji. Kiedy okres żałoby minął, były obrońca Widzewa Łódź i Lechii Gdańsk zaczął się spotykać z Maryną Gliwińską. Para przechodziła przez wiele kryzysów, ale ostatecznie wyszło na jaw, że spodziewają się dziecka. Sytuację skomentowały matka i siostra zmarłej wybranki piłkarza. Ich słowa poruszają do głębi.

Anna Przybylska była największą miłością Jarosława Bieniuka. Nowy związek piłkarza nie był tak udany

Emerytowany piłkarz, który wychowuje trójkę swoich dzieci ze związku z Przybylską, zostanie ojcem dziecka Maryny Gliwińskiej. Para co prawda się rozeszła, ale ciąża modelki sprawiła, że znowu się widują i najprawdopodobniej próbują odbudować swoją relację. Zdaniem matki i siostry Anny Przybylskiej, były partner ich najbliższej powinien spróbować założyć z modelką rodzinę. Ich słowa rozrywają serca. 

- Najszczerzej, jak to tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze - mówią bliskie zmarłej aktorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dziecko Bieniuka będzie wychowywać się bez ojca?

Z racji tego, że relacje między Gliwińską a Bieniukiem są napięte w mediach, pojawiły się plotki, jakoby modelka miała zostać samotną matką. Sama modelka mówiła w prasie, że ma takie obawy, ponieważ piłkarz nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko.

Dzisiaj grzeje: 1. Otylia Jędrzejczak planowała samobójstwo. Śmierć brata ją zniszczyła
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Możliwe jednak, że para znajdzie kompromis i zdecyduje się po raz kolejny zbudować szczęśliwy związek, taki jak kiedyś przed laty Jarosław Bieniuk tworzył z nieodżałowaną aktorką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków w 2020 dostanie PODWYŻKĘ. Ty też możesz się wzbogacić
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Tata panny młodej zmarł na krótko przed ślubem. Wymyśliła przerażający sposób, żeby mimo to zabrać go ze sobą, włos jeży się na głowie
  4. Sprzedała auto brata na złomie. 65 lat później jego syn sprawił, że zalał się łzami
  5. Jedna z najpiękniejszych Polek, Edyta Węgiel, mama Roksany wkrótce urodzi. Wybrała prastare zapomniane imię dla dziecka


Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News