Niesamowicie wzruszający wywiad z Anną Przybylską. "Byłam nie do zniesienia"

Niesamowicie wzruszający wywiad z Anną Przybylską. "Byłam nie do zniesienia" Źródło: .

Anna Przybylska po 4 latach od śmierci wciąż pozostała w sercach swoich fanów. Mimo upływu czasu, nie zapomnieli o swojej ulubionej aktorce, a ten wywiad może wzruszyć ich do łez.

Anna Przybylska zmarła z powodu choroby nowotworowej. Pozostawiła po sobie ogromną lukę, którą trudno teraz wypełnić. Chętnie wspomina się jej dawne wywiady - w jednym z nich Anna Przybylska przyznała, że na planie filmowym bywała "nie do zniesienia".

Anna Przybylska o początkach kariery aktorskiej

W wywiadzie aktorka przyznała, że od dzieciństwa marzyła o tym, by zostać aktorką. Zaczynała już jako nastolatka i wcale nie traktowała tego jak zabawę - było to jej dziecinne marzenie, a z czasem niemalże obsesja. Zdradziła, że już jako szóstoklasistka rozdawała autografy, a nawet jej ciocia żartowała, że weźmie teraz autograf, bo potem będzie jej trudno takowy otrzymać przez tłumy fanów.

Mama miała już podobno dosyć Anny Przybylskiej. Kazała jej przestać, bo podobno z młodą aktorką trudno było wytrzymać w domu. Sama gwiazda przyznała, że jej marzenie "ocierało się o schizofrenię". Dlatego po latach cieszyła się, że mogła spełnić swoje największe marzenie, a praca na planie była tak bardzo różnorodna.

Anna Przybylska zdradza, że była "nie do zniesienia"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prowadząca wywiad dziennikarka "Pomponika" zapytała aktorkę, czy jest typem osoby "cierpliwej". Szczególnie że w trakcie spotkania z redaktorką, widać było, że aktorkę wręcz rozpiera energia. Przybylska przyznała, że trudno jej usiedzieć w jednym miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Jestem chodząca, mówiąca, energicznie, wiesz, jest to taki sposób reagowania na stres. Zresztą wszyscy, którzy ze mną pracowali i pracują przez lata szczególnie w serialu "Złotopolscy". Ja byłam nie do zniesienia, dlatego że przed każdym ujęciem nie było możliwości mnie posadzenia. A jak mnie posadzono, to najczęściej to ujęcie było nieudane. Ja odreagowuje stres, to jest mój rodzaj koncentracji, może to jest paradoksalne, ja w ten sposób zbieram myśli, chodząc - opowiadała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu