Niezwykłe, mama Ani Przybylskiej zdradziła nieznane dotąd fakty. Smutna historia, ale jednocześnie radosna

Niezwykłe, mama Ani Przybylskiej zdradziła nieznane dotąd fakty. Smutna historia, ale jednocześnie radosna Źródło: YouTube / Cosmopolitan Polska

Anna Przybylska była córką oficera marynarki wojennej Bogdana Przybylskiego oraz jego żony, Krystyny. Matka artystki już po jej śmierci opowiedziała mediom przykrą, ale jednocześnie bardzo radosną historię. Wspominała w niej wyjątkowe Boże Narodzenie.

Anna Przybylska nigdy nie ukrywała bliskiej relacji ze swoją mamą. Od chwili śmierci aktorki, która zmagała się przez długi czas z chorobą nowotworową, pani Krystyna dba o pamięć o córce. Co jakiś czas dzieli się przy tym z jej fanami poruszającymi historiami z życia rodzinnego.

Anna Przybylska we wspomnieniach matki

Matka Przybylskiej opowiedziała niedawno sympatykom artystki o jej pierwszych tygodniach na świecie. Pani Krystyna oraz jej mąż do końca byli przekonani, że urodzi im się syn. Wigilię w 1978 roku spędzili u rodziny, a w Boże Narodzenie wrócili do domu. Nagle, w nocy z 25 na 26 grudnia, pani Krystyna zaczęła rodzić. Okazało się, że jednak została mamą kolejnej dziewczynki, której nadano imię Anna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rok 1978 do dziś kojarzony jest z niezwykle surową zimą, która poważnie utrudniała życie młodym rodzicom. Ich mieszkanie nie było przygotowane na tak niskie temperatury. Nie mogli także zabierać Anny na mróz. Pani Krystyna przyznała, że miała problem z jej karmieniem, dlatego też mąż musiał po kilka godzin stać w kolejkach po mleko.

Trudne, ale radosne chwile

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

- Trzeba było stłuc szkło, mleko wstawić do garnka i podgrzać, by się roztopiło. Potem przegotowane przesączaliśmy przez dwa bandaże, na wszelki wypadek - wyznała matka Anny Przybylskiej.

Chociaż zima okazała się bardzo trudna, a samo wspomnienie o niej niesie za sobą sporo nerwów, pani Krystyna przytacza tę historię z niemałym wzruszeniem. Chociaż warunki nie były sprzyjające, na świat przyszła bowiem jej ukochana córka, którą straciła niestety zaledwie 35 lat później.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obudził ją silny ból głowy. Lekarze nie mogli już pomóc
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News