Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić

Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić Źródło: Instagram / Anna Przybylska

Anna Przybylska zmarła cztery lata temu, co zasmuciło wielu jej fanów, pozostawiając bliską rodzinę w ogromnej rozpaczy. Wielu internautów do dziś zastanawia się, gdzie pochowana została Anna Przybylska. Dla wielu, ta informacja może być niezwykle zaskakująca.

Anna Przybylska swoją śmiercią wstrząsnęła milionami Polaków. Fani corocznie chętnie odwiedzają jej nagrobek, upewniając się, że wciąż pozostaje w dobrym stanie. Fani pozostawiają tam także znicze i oddają się chwilowej refleksji. Od śmierci popularnej aktorki minęło już ponad cztery lata, lecz gdzie dokładnie została pochowana? To może zdziwić wielu.

Anna Przybylska odeszła od nas cztery lata temu

W 2014 roku 5 października zmarła Anna Przybylska. Przegrała walkę z rakiem trzustki, na który zachorowała nagle. Była świadoma tego, że w przyszłości guz może pojawić się na jej trzustce, ponieważ ten rodzaj nowotworu był wpisany w jej DNA. Odziedziczyła go po ojcu, który także zmarł na nowotwór. Rodzina taty Przybylskiej wiele pokoleń wstecz borykała się z chorobami nowotworowymi, toteż Przybylska mając to na uwadze, regularnie badała się, aby ewentualną chorobę wykryć we wczesnym stadium.

Niestety nie przyniosło to efektów, a wkrótce po wykryciu u niej choroby zmarła, co szczególnie boleśnie odczuł Jarosław Bieniuk - jej wieloletni partner. Pozostawiła trójkę dzieci, które także miały wielkie problemy, by poradzić sobie z odejściem najbliższej im osoby. O śmierci popularnej aktorki mówiła cała Polska, wiadomość ta zasmuciła nie tylko wszystkie osoby związane ze środowiskiem filmowym, ale również fanów, którzy znali ją z udziału w licznych produkcjach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska - gdzie pochowano popularną aktorkę?

Do dziś niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, gdzie znajduje się miejsce spoczynku Anny Przybylskiej. Grób znanej aktorki mieści się na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. W tym samym miejscu spoczywa również ojciec gwiazdy. 

Wielu Polaków wyraża swoje zdziwienie, że wobec swoich niewątpliwych osiągnięć i zasług na rzecz polskiego kina Anna Przybylska nie spoczęła na warszawskich Powązkach, lecz w Gdyni. Takie było jednak życzenie jej rodziny.

Cmentarz w Gdyni - fot. Wikimapia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Instagram/Magda Gessler

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News