Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują

Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują Źródło: youtube.com/TVP VOD

Anna Przybylska nadal żyje w sercach wielu osób, dlatego reżyser, aktorzy i rodzina jakiś czas temu wyrazili chęć, by powstał o niej film biograficzny. W ostatnich dniach rodzina zmarłej aktorki podjęła decyzję, która zadziwiła wszystkich.

Anna Przybylska powinna zostać w odpowiedni sposób uhonorowana i powinien powstać film o niej, jej życiu, dzieciach, karierze i zmaganiach z chorobą - do tej pory wszyscy byli ze sobą zgodni, ale w ostatnio w tej sprawie pojawiły się pewne wątpliwości. Rodzina zadecydowała w ważnej kwestii.

Anna Przybylska - kiedy powstanie film?

5 października minie 5. rocznica śmierci aktorki. Już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się różne informacje, najczęściej sprzeczne, oraz wypowiedzi reżysera, Radosława Piwowarskiego, który bardzo chętnie podchodzi do nakręcenia takiego filmu o swojej byłej podopiecznej. Nastały jednak poważne problemy związane z produkcją filmu.

- Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną - zdradziła "Na żywo" osoba powiązana z produkcją filmu biograficznego.

Drugim problemem jest to, że przez kwietniową aferę związaną z rzekomym gwałtem Jarosława Bieniuka na modelce Sylwii Sz., z projektu zaczęli wycofywać się sponsorzy. Przykra sprawa, która wynikła niespodziewanie, może pogrążyć marzenia fanów i reżysera o nakręceniu filmu.

Film wprowadziłby zamęt w życie dzieci

- Całe to zamieszanie niewątpliwie zaszkodziło sprawie. Rozmowy jeszcze trwają, a ostateczne decyzje zapadną na początku sierpnia - Radosław Piwowarski przekazał jasne informacje "Na żywo".

Jest jeszcze jedna nieporuszona kwestia, a mianowicie życie dzieci podczas kręcenia filmu oraz tuż po premierze. Media na pewno zainteresowałyby się trójką dzieci gwiazdy - 16-letnią Oliwią, 13-letnim Szymonem i 8-letnim Janem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie - wyjawiła osoba z otoczenia rodziny, która jest zdania, że nie należy wprowadzać niepotrzebnego stresu i zamętu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 15-letnia córka milionera. Zmarła w STRASZLIWYM wypadku. Była zjawiskowo piękna!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)
     

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News