Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali

Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali Źródło: .

Anna Przybylska odeszła prawie pięć lat temu. Po żmudnej i trudnej walce z chorobą piękna aktorka zmarła, opuszczając partnera i troje dzieci. Każdego niemal dnia bliscy kobiety podają, z jak wielkim cierpieniem musiała się spotkać na chwilę przed śmiercią.

Anna Przybylska była w świetle reflektorów. Piękna, młoda, zdolna - zachwycali się fani, a reżyserowie walczyli o to, by wystąpiła właśnie u nich na planie. Scenarzyści pisali jej role, a widzowie masowo oglądali ją na małym i dużym ekranie.

Anna Przybylska błagała by przestali ją nękać. Na chwilę przed śmiercią opublikowała wiadomość

Aktorka była jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Media zachwycały się jej kreacjami, a tabloidy - nawet w chwili cierpienia - towarzyszyły jej krok w krok. Chciała spokoju. Zmęczona kuracją i samotnością, pragnęła w ostatnich chwilach być z najbliższymi. Wtedy też opublikowała wiadomość na swoim Instagramie.

- Oszalałe media! Proszę, nie wysyłajcie pod mój dom, szkoły moich dzieci paparazzi. Zostawcie nas w spokoju - napisała wówczas Anna Przybylska.

Sytuacja dotyczyła momentu, gdy zmęczona kolejną chemią aktorka stanęła w centrum tabloidowych doniesień.

- Moja choroba wyzwoliła w was gorszy instynkt myśliwego... pisać byle co! Byle się sprzedało! Przechodzę ciężkie chwile, nie nękajcie mnie! - dodała po chwili.

Dodatkowo Ania wielokrotnie nagrywała fotoreporterów, którzy stojąc przed jej domem nie dawali chwili wytchnienia, nawet w najtrudniejszych dla niej chwilach. Post, który opublikowała ponad cztery lata temu, natychmiast spotkał się z reakcją jej fanów. Ci zgodnie zauważali, że nie tylko powinna się domagać swoich praw, ale głośne mówienie o problemie nękania gwiazd przez media może na nowo obudzić pytanie o rzetelność dziennikarzy. W ciągu ostatniej drogi Anna Przybylska nie mogła odpędzić się od paparazzi pracujących dla największych polskich mediów, co zamieniło jej życie w koszmar.

- Jeśli chodzi o dzieci to przesada i tak już maja przeżycia z najważniejszą dla nich osobą na świecie "mamą"... powinny mieć spokój one i pani najbliżsi święty spokój... zdrowia życzę - wypowiedziała się jedna z internautek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Skończyło się, ale nie nękanie, lecz czas Ani, nie rozumiem w te ostatnie dni jej życia nie mogliście dać jej spokoju?! - zapytała po śmierci aktorki kobieta pod jej zdjęciem. Dramatyczny apel Przybylskiej nie zamknął jednak problemu wkraczania fotoreporterów do życia prywatnego. Śledząc niemal każdy krok gwiazd, obserwując je z ukrytej kamery czy mówiąc o ich najintymniejszych sprawach, wzbudzają sensację. W przypadku Anny Przybylskiej sensacją stała się straszna, nieuleczalna i nieludzko bolesna choroba. Jeden z tabloidów opublikował nawet wpis o jej śmierci, jeszcze zanim Ania faktycznie umarła. Sprawa zakończyła się w sądzie.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu