Anna Przybylska media
YouTube / TVP VOD
Maria Wieczorek - 11 Stycznia 2020

Anna Przybylska oprócz choroby, walczyła też z nimi. Przeżywała prawdziwe piekło

Anna Przybylska w ostatnich tygodniach swego życia zmagała się nie tylko z poważną chorobą. Wypowiedziała także wojnę paparazzi, którzy chodzili za nią i nie znikali spod jej domu. Bliscy zmarłej artystki przyznają, że przeżywała przez to prawdziwy koszmar.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 36 lat. Gwiazda zmagała się z rakiem trzustki, który niestety doprowadził do jej przedwczesnego odejścia. W ostatnich tygodniach życia aktorka walczyła jednak nie tylko z chorobą, ale także z paparazzi, nieodstępującymi jej nawet na krok.

Elżbieta Jaworowicz w "Sprawie dla reportera"Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?Czytaj dalej

Anna Przybylska toczyła wojnę z fotoreporterami

- Chciałam, żeby żyła tak, jak czuła, że chce żyć. Nie stopowałam jej, gdy walczyła z paparazzi. Ludzie uważali, że zwariowała, bo nikt nie wiedział, że jest śmiertelnie chora. I musi odreagować - opowiedziała o działaniach Przybylskiej jej menadżerka Małgorzata Rudowska w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona rozwiodła się z mężemŻona rozwiodła się 2 latach. Dopiero po 14 latach powiedziała prawdę mężowi, po której nie mógł przestać płakaćCzytaj dalej

Przyjaciółka gwiazdy ujawniła także w książce biograficznej pod tytułem "Ania", że media ogłaszały chorobę, czy nawet chemioterapię Przybylskiej, zanim ta otrzymała pierwsze wyniki badań. Paparazzi stali pod jej domem, pod szpitalem, nie dawali spokoju na spacerach z rodziną. Kilkukrotnie podobne sytuacje kończyły się na policji, jednak żaden z reporterów nie został prawdopodobnie ukarany.

Paparazzi nie dawali artystce spokoju

Dzisiaj grzeje: 1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

- Ania była wtedy jedną z pierwszych publicznych postaci, które walczyły o swoją prywatność. (...) Oni (paparazzi - red.) widząc, że w końcu ktoś się im postawił, robili wszystko, by ją złamać. Nie tylko nie odpuszczali, stawali się coraz bardziej chamscy i bezwzględni. "Gdyby nie my, nie byłabyś tym, kim jesteś" rzucali. Akurat. Gdyby nie oni, nie byłaby tak zaszczuta - wspominała Rudowska.

Autorzy książki o Przybylskiej przypomnieli także, że niektóre media ogłaszały śmierć artystki, gdy jeszcze żyła. Podobna sprawa zakończyła się pozwem, a sąd orzekł na korzyść rodziny gwiazdy już po jej śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

TTV"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdradyCzytaj dalej

Źródła: Dziennik.pl, VIVA!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News