Fani przecierają oczy ze zdumienia, Oliwia Bieniuk zrobiła tatuaż na twarzy? Ma dopiero 17 lat

Fani przecierają oczy ze zdumienia, Oliwia Bieniuk zrobiła tatuaż na twarzy? Ma dopiero 17 lat Źródło: Instagram oliwia.bieniuk

Anna Przybylska to dla wielu symbol piękna i subtelności. Jej córkę okrzyknięto jej wierną kopią i faktycznie patrząc na Oliwię Bieniuk, nie można oprzeć się wrażeniu, że widzi się jej mamę. Nastolatka nie przestaje zaskakiwać. Dziewczyna ostatnio zelektryzowała internautów, którzy spostrzegli niepokojące zmiany na jej twarzy.

Anna Przybylska była świetną aktorką oraz mamą. Jej najstarsze dziecko to właśnie Oliwia Bieniuk, która w tym roku kończy 17 lat. To niesamowite, jak dziewczyna podobna jest do swojej zmarłej mamy.

Oliwia to chodząca kopia Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk od dawna słyszy, że jest identyczna jak jej mama, a to nie lada komplement, gdyż Anna Przybylska uchodziła za wielką piękność. Podobieństwo obu kobiet zaczęło być jeszcze bardziej widoczne, kiedy córka zaczęła dorastać i wkroczyła w wiek nastoletni. Dla wielu z nas czas ten nie był zbytnio łaskawy, jednak z Oliwią obszedł się wyjątkowo łaskawie i tylko podkreślił jej urodę. Ostatnio część z obserwujących osób mogła zaniepokoić się jej wyglądem ponieważ dziewczyna opublikowała filmik, na którym widoczny był mały tatuaż na twarzy. Niejeden fan naturalności, którą do tej pory prezentowała, przetarł oczy ze zdumienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kontrowersyjny tatuaż w wieku 17 lat

Córka Anny Przybylskiej kończy dopiero 17 lat, więc nic dziwnego, że tatuaż w tym wieku jest dość kontrowersyjną decyzją, w szczególności gdyby miał on pojawić się na twarzy. Na krótkim filmiku, który wzbudził duże zainteresowanie Oliwia Bieniuk zaprezentowała się w zupełnie innej formie niż nas do tego przyzwyczaiła. Zdecydowanie bardziej dojrzałej. Pod jej okiem można zauważyć mały krzyżyk i to właśnie on stał się głównym tematem dyskusji. Na wargach dostrzec można było także ranę, jednak jak się okazało obydwie te rzeczy nie były prawdziwe. Narysowane zostały przez nastolatkę, aby mogła nakręcić bardzo popularnego ostatnio tik toka.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja

2. Rok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni

Popularny serwis z krótkimi filmikami

TikTok pozwala na nakręcenie, krótkich zabawnych filmików i dzielenie się nimi wśród społeczności użytkowników. To właśnie na potrzeby jednego z nich Oliwia Bieniuk stworzyła kontrowersyjną stylizację. Jej wygląd miał przypominać wygląd zatrzymanej przez organy ścigania, podkładem był utwór Britney Spears "Criminal". Tatuaż to decyzja, którą należy bardzo przemyśleć, dobrze więc, że u córki Anny Przybylskiej nie był on prawdziwy, a jedynie to forma zabawy w czasie kwarantanny. 

Źródło: Screenshot Plotek / TikTok Oliwia Bieniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus atakuje wiele narządów w organizmie człowieka. Skutki infekcji możemy odczuwać przez długie lata
  2. Były reprezentant Polski nowym chłopakiem Edyty Górniak. Nie zgadniecie, o kogo chodzi
  3. Rząd planuje wprowadzić wielkie zmiany tydzień po Wielkanocy. Chodzi o handel
  4. Tragiczne informacje, nie żyje pięć osób z jednej rodziny. Świętowali urodziny, po kilku dniach zaczęli po kolei umierać
  5. Uparty husky nie chciał iść na spacer. Jego reakcja podbiła serca internautów, jak małe dziecko
  6. Klient Biedronki zajrzał do wózka i zdruzgotany natychmiast zadzwonił po sanepid. Kontrolerzy złapali się za głowy i nałożyli ogromną karę

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News