Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna

Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna Źródło: .

Anna Przybylska przez lata tworzyła z Jarosławem Bieniukiem udany związek. Po jej tragicznej śmierci były piłkarz w końcu doszedł do momentu, w którym zaczął wiązać się z nowymi kobietami. Teraz w mediach pojawiły się kolejne przełomowe wieści dotyczące ojca dzieci znanej aktorki.

Anna Przybylska u boku Jarosława Bieniuka spędziła długie lata, po tym, jak rozpadło się jej małżeństwo z Dominikiem Zygrem, które trwało jedynie rok. Co więcej, to właśnie z Bieniukiem wychowywała trójkę ich dzieci. Jednak choroba nowotworowa, która ostatecznie pokonała aktorkę, przekreśliła całe ich dalsze plany. Był to potworny cios dla całej jej rodziny, jednak z czasem jej bliscy musieli wrócić do normalnego życia.

W 2016 roku Jarosław Bieniuk związał się z blogerką Moniką Gliwińską, a ich związek był pełen rozstań i głośnych powrotów. Ich problemy miały być wywołane tym, że Gliwińska cały czas była porównywana do matki dzieci Bieniuka. Jednak mimo tak burzliwej znajomości zakochani rozstali się w dobrych relacjach.

Anna Przybylska nie była jego ostatnią ukochaną

Gliwińska sama przyznała, że nadal z Jarosławem Bieniukiem łączy ją bardzo bliska i silna przyjaźń, co udowodniła niedawno, kiedy wybuchła afera związana z Sylwią Sz. To właśnie ona oskarżyła byłego piłkarza o gwałt, jednak to nie sprawiło, że blogerka zmieniła zdanie o swoim przyjacielu.

 - Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia - powiedziała Gawlińska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz w mediach aż zawrzało, a to za sprawą przełomowych wieści dotyczących Bieniuka i właśnie Gawlińskiej. Wszystko dlatego, że paparazzi udało się zrobić im wspólne zdjęcia podczas przejażdżki rowerowej po Sopocie. Wraz z nimi był jeszcze najstarszy syn sportowca Szymon. Media zaczęły od razu sugerować, że dawni kochankowie wrócili do siebie.

Na zdjęciach widać, że cała trójka bardzo miło spędziła razem czas, oczywiście nie zabrakło również chwili przerwy na wspólną kawę. Jednak jak na razie ani Bieniuk, ani Gawlińska nie potwierdzili swojego rzekomego powrotu do siebie. Chociaż fani wyczuwają, że coś wisi w powietrzu. Być może tym razem uda im się zbudować trwały związek, który przetrwa próbę czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News