Anna Przybylska, wspomnienie reżysera
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 8 Listopada 2020

Znany reżyser wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską. Nigdy o nim nie mówił, przykre

Anna Przybylska i znany reżyser widzieli się przed jej śmiercią. Przez lata nikt nie miał o tym pojęcia, przygnębiające informacje obiegły kolorową prasę.

Anna Przybylska była cenioną aktorką i modelką, a przede wszystkim oddaną żoną i matką. Rak trzustki zaatakował w najmniej spodziewanym momencie i, niestety, okazał się silniejszy. Śmierć artystki wstrząsnęła całym krajem, a żal wielu ogarnia do dziś. W październiku tego roku minęło dokładnie 6 lat odkąd Ani nie ma już wśród nas. Do mediów dotarło też wyznanie znanego reżysera.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Opowiedział o ostatnim spotkaniu z aktorką. Anna Przybylska już wtedy wydawała się zupełnie inną osobą

Ambitna, kochająca, cierpliwie i silna - taka właśnie była ukochana Jarosława Bieniuka i taką zapamiętali ją najbliżsi oraz fani. Każda z ról, w którą wcielała się Ania zyskiwała gromkie brawa publiczności i uznanie krytyków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Tymczasem jak przytacza Plejada, reżyser Gerwazy Reguła, który po raz pierwszy spotkał Przybylską na planie "Kariery Nikosia Dyzmy" w reżyserii Jacka Bromskiego, postanowił opowiedzieć, jak wyglądało ich ostatnie spotkanie.

Było to w roku 2012, czyli dokładnie dwa lata przed wielką tragedią. Regula przyznał, że w dniu, gdy się poznali już od pierwszej chwili między nim a aktorką nawiązała się niezwykła nic porozumienia, a nawet on sam zaproponował jej angaż w filmie "Pojedynek mistrzów".

Ich ostatnie spotkanie było inne niż wszystkie poprzednie. Już wtedy reżyser widział, że z Anią dzieje się coś niedobrego - była słabsza i bardzo wychudzona. Jak jednak podkreślił, starał się nie dopytywać o szczegóły.

- Już wtedy miała początki choroby, ale jeszcze nikomu o tym nie mówiła - wyznał.

Gdy widzieli się ostatni raz, jak wspomina Reguła, aktorka głównie opowiadała mu o swoich dzieciach. Była z nich niezwykle dumna.

- Opowiadała mi o dzieciach. Już wtedy wyglądała na chorą, ale nie dopytywałem o szczegóły. Widać było, że coś niedobrego się z nią dzieje, jakby powoli usychała i traciła swój dawny blask. Była strasznie wychudzona, choć wcześniej była po prostu szczupła - dodał.

Anna Przybylska była jedną z popularniejszych aktorek rodzimego show-biznesu. Rozchwytywana przez reżyserów, gromadziła wokół siebie coraz szersze grono fanów. Gerwazy Regula przyznał, że nawet mimo tak wielkiej sławy pozostawała skromna.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała ukochanego. Para całuje się nad bajecznym tortem

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

- Mocno stąpała po ziemi i miała szacunek do ludzi i pracy. Nigdy nie gwiazdorzyła, nie miała, nie wiadomo jakich wymagań i nie żądała specjalnej garderoby. Nie słyszałem, żeby ktoś na nią narzekał - dodał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jaw
  2. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  4. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  5. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  6. Znamy ceny nowych iPhone 12 u polskich operatorów. Wystartowała przedsprzedaż nowych telefonów firmy Apple
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News