Jeszcze za życia Anna Przybylska była bezwzględna dla TVN. I to więcej niż raz

Jeszcze za życia Anna Przybylska była bezwzględna dla TVN. I to więcej niż raz Źródło: YouTube - TVP VOD

Anna Przybylska zasłynęła jako bardzo znana aktorka, ale również osobowość medialna. Z tego powodu często mogliśmy oglądać ją nie tylko w filmach, ale i różnych programach. Gwiazda była jednak nieugięta wobec TVN.

Anna Przybylska zdecydowanie może być uznawana za jedną z najpopularniejszych aktorek początku XXI. wieku w naszym kraju. Celebrytka przez wiele lat mogła cieszyć się ogromną rozpoznawalnością, wraz z którą regularnie pojawiały się propozycje gry w najlepszych filmach. Oprócz nich, Przybylska miała także wiele okazji do pojawienia się w różnych programach rozrywkowych, dzięki czemu publiczność poznała ją z innej strony. 

Zazwyczaj były to jednak występy w formie gościa. Anna Przybylska nigdy nie zdecydowała się na to, by samodzielnie poprowadzić program. Nie wiadomo, jakie były powody takiej decyzji, jednak wiele fanów żałuje, że nigdy nie zobaczyliśmy znanej aktorki w popularnym programie, w którym mogłaby się sprawdzić. Okazuje się, że było do tego bardzo wiele okazji.

Anna Przybylska nigdy nie wystąpiła w programie

Widzowie pokochali Annę Przybylską za role w najbardziej znanych polskich filmach. Niestety, kilka lat temu usłyszeliśmy, że aktorka przegrała walkę z nowotworem, co wywołało wielki smutek wśród wszystkich fanów polskiego kina. Widzowie żałowali, że nigdy więcej nie zobaczą Przybylskiej w nowych produkcjach. Wówczas na jaw zaczęły wychodzić interesujące fakty z jej życia.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że Anna Przybylska miała wiele propozycji ze strony przedstawicieli stacji TVN. Bardzo zależało im ponoć na tym, by aktorka poprowadziła dwa programy, które cieszą się ogromną popularnością. Chodzi konkretnie o "Perfekcyjną Panią Domu" oraz "Mam Talent". Okazuje się więc, że to nie Małgorzata Rozenek, lecz właśnie partnerka Jarosława Bieniuka miała udzielać Polkom porad.

Anna Przybylska nie zdecydowała się na skorzystanie z propozycji

Gwiazda nie chciała jednak zgodzić się na propozycje ze strony producentów. Nie wiadomo, dlaczego tak postąpiła i zapewne nigdy się tego nie dowiemy, jednak można zauważyć, że zainteresowanie udziałem celebrytki w programach było ogromne. Wiele osób żałuje, że nie udało się zachęcić jej do skorzystania z propozycji, bo mogłaby występować w programach lepiej niż niektóre gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

Fani jeszcze długo będą zastanawiać się, dlaczego Przybylska odrzucała wszelkie propozycje współpracy z TVN. Niektórzy twierdzą, że sama nie widziała się w roli prowadzącej, uznając, że nie ma odpowiedniej charyzmy. Jest to wielce prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że występowała w kilku programach, jednak zawsze jako gość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News