Ojciec dzieci Przybylskiej zrobił dziecko innej. Zostawił ją z brzuchem, porażające doniesienia byłej partnerki

Ojciec dzieci Przybylskiej zrobił dziecko innej. Zostawił ją z brzuchem, porażające doniesienia byłej partnerki Źródło: .

Anna Przybylska zmarła, pozostawiając Jarosława Bieniuka samego z dziećmi. Od chwili śmierci znanej aktorki, jej ukochany borykał się z wieloma problemami. Był między innymi oskarżony o gwałt. Teraz okazuje się, że zrobił dziecko swojej przyjaciółce i możliwe, że będzie musiała je samotnie wychowywać.

Anna Przybylska przez wiele lat cieszyła się związkiem z Jarosławem Bieniukiem. Przez wiele osób ze środowiska celebryckiego był określany jako "krystaliczny". Niedawno oskarżenia o gwałt zszargały jego dobre imię, a teraz okazało się, że jest ojcem dziecka znanej modelki.

Anna Przybylska go kochała, ten po latach zrobił dziecko innej

Jarosław Bieniuk, po śmierci swojej ukochanej, przez dwa lata był związany z modelką, Martyną Gliwińską. Ich związek się rozpadł, ale jak się teraz okazuje, oboje wciąż się spotykali. Modelka jest w ciąży i jak przyznała w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo", to właśnie były piłkarz Lechii Gdańsk jest ojcem dziecka.

- Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - mówiła w wywiadzie.

Jarosław Bieniuk będzie ojcem. Jego mama nie jest z tego zadowolona

Jak również dodała Gliwińska w wywiadzie, matka Bieniuka jest niezadowolona z tego, że jej syn będzie miał kolejne dziecko. Emerytowany piłkarz zdecydował na razie nie komentować publicznie tych informacji, a i tak wylała się na niego fala krytyki ze strony internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mama niezadowolona, no tak. A to ile ten jej syn ma lat? 13? 15? - pisała internautka.

- Oj, co się Bieniuk życiowo pogubił bez Ani... - komentuje kolejna osoba.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

- A miałem go za rozsądnego faceta , a to pospolity członek. Co trzeba mieć we łbie, żeby będąc ojcem trójki dzieci, majstrować z kolejną kobieta czwarte dziecko? Co ta kobieta ma we łbie, żeby wiedząc, że on jest ojcem trójki dzieci baraszkować bez zabezpieczenia? To jednak jest zwiazek w którym każde z partnerów ma wyłącznie po trzy zwoje, służące wchłanianiu, wydalaniu, kopulacji. Kolejność dowolna. Straciłem dla obojga resztki szacunku - ostro ocenia internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News