Anna Przybylska miała sen
.
Weronika Wasiak - 6 Listopada 2019

Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty

Anna Przybylska jakiś czas przed śmiercią miała potworny sen, o którym długo nie mogła zapomnieć. Nikt nie podejrzewał, że nadejdzie dzień, w którym ten koszmar się ziści.

Anna Przybylska, choć nie żyje już od 5 lat, wciąż uchodzi za jedną z większych polskich gwiazd, a fani, nie mogąc pogodzić się z jej odejściem, nadal często ją wspominają. Nawiązują przy tym nie tylko do tego, jak wspaniałą aktorką, oddaną żoną i mamą była, ale dyskutują również o tym, co zupełnie niedawno wyszło na światło dzienne. Niewielu wiedziało o koszmarze, jaki nawiedził celebrytkę na długo przed śmiercią.

Długo przed śmiercią Anna Przybylska miała straszny sen. Jakiś czas później spełnił się w co do joty

Być może mało kto zdawał sobie z tego sprawę, ale Ania od zawsze mocno wierzyła w sny i to, co mogą nam zwiastować. Wielokrotnie opowiadała, że ilekroć śnił jej się plan filmowy, niebawem ktoś dzwonił do niej z propozycją nowej roli. Czuła, że to, co w nocy przedstawia się w naszej głowie, niesie za sobą głębsze znacznie, na podstawie którego możemy poznać naszą przyszłość.

Żona zdjęcie ślubneMężczyzna opublikował zdjęcia ze swojego ślubu. Wszyscy, widząc jego żonę, myślą, że to żartCzytaj dalej

Aktorka doświadczała jednak nie tylko przyjemnych snów, które doprowadzały, jak uważała, do rozkwitu jej kariery. Niechętnie wspominała także o prawdziwych koszmarach, które na długo wpędzały ją w zmartwienia. Swego czasu zdradziła, że pewnej nocy przyśniła jej się śmierć ojca. Wiedziała, co to może oznaczać i jak się szybko okazało, miała rację. Mężczyzna zmarł niedługo potem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DziewczynaZdjęcia są niepokojące. Informacje o 22-letniej córce Małysza powalająCzytaj dalej

Anna Przybylska wiedziała, że umrze?

Żona Jarosława Bieniuka zmarła na nowotwór trzustki, z którym walczyła rok. Jeszcze jednak nim zdiagnozowano u niej chorobę, Ania miała wielokrotnie twierdzić wśród znajomych, że młodo umrze.

- Dręczą mnie też obrzydliwe przeczucia. Żyję w strachu, że młodo umrę - mówiła w czasie jednego z wywiadów.

Dzisiaj grzeje:

1. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Wspominała również, jak zwracała się do nieżyjącego już ojca, by "jeszcze jej nie zabierał, bo nie jest na to gotowa". Myśli o przedwczesnej śmierci często ją nawiedzały, a gdy zachorowała mogła już czuć, że jej dni są policzone. Aż trudno sobie wyobrazić, jakie myśli kłębiły się wówczas w jej głowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. STRZEŻ SIĘ kontroli drogowej. Policja wlepi ci mandat nawet za drobnostkę
  3. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  4. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  5. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  6. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

Szczeniaki12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrokCzytaj dalej

Źródło: popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News