Zdradzono najpilniej strzeżony sekret przez Przybylską. Przykre, bo Anna nie chciała by wyszło na jaw

Zdradzono najpilniej strzeżony sekret przez Przybylską. Przykre, bo Anna nie chciała by wyszło na jaw Źródło: .

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Aktorka chorowała na nowotwór trzustki, który jest wyjątkowo trudny w leczeniu. Do ostatnich dni pozostawał uśmiechnięta, prosiła także o zachowanie pewnego sekretu. Niestety w końcu wyszedł on na jaw, co jest bardzo smutne, ponieważ bardzo jej na nim zależało.

Anna Przybylska była uwielbianą postacią w polskim show-biznesie. Jej silny charakter i cięty język stały się inspiracją dla wielu Polek. Niestety w młodym wieku gwiazda poważnie zachorowała. Nie udało jej się pokonać walki z nowotworem. Prosiła o zachowanie pewnego sekretu, który po pewnym czasie wyszedł na jaw.

Anna Przybylska była wzorem dla wielu kobiet

Doktor Dariusz Zadrożny był lekarzem Anny Przybylskiej w Centrum Onkologii w Gdańsku. W swoich wspomnieniach o niej przed laty opowiadał o momencie, w którym poznał aktorkę. Wyznał, że wyglądała wówczas na zupełnie zdrową. Nikt nie spodziewał się, że nowotwór u tak młodej osoby okaże się złośliwy. 

Lekarz wyjaśnił, że Anna Przybylska miała guz, który był bardzo niefortunnie zlokalizowany. Nowotwór, który znajduje się w obrębie głowy trzustki, daje objawy bardzo szybko (np. w postaci żółtaczki), dzięki czemu da się go wykryć na wczesnym etapie choroby i skutecznie wyleczyć. Niestety w przypadku aktorki sprawa miała się o wiele gorzej.

Guz aktorki rozwinął się pomiędzy głową a trzonem organu. Takie położenie jest bardzo niekorzystne, ponieważ symptomy występują w bardzo późnym stadium. Lokalizacja taka powoduje szybkie naciekanie nerwów splotu trzewiowego, co skutkuje silnymi objawami bólowymi. 

Nowotwory trzustki, ze względu na swoje położenie przy kręgosłupie są zazwyczaj dość późno diagnozowane. Coś, co znajduje się bardzo głęboko i jest ukryte, jest bardzo trudne do wykrycia. Wykonanie tomografii komputerowej było z kolei zabiegiem, który mógł mieć bardzo zły wpływ na organizm.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zawsze była uśmiechnięta

Na co dzień aktorka walczyła z chorobą z uśmiechem na ustach. Często żartowała i była optymistycznie nastawiona. W swojej walce nie byłą jednak nachalna, dziękowała za każdy kolejny dzień, który dostała. Miała także pewien sekret, który bardzo chciała zachować.

Na prośbę aktorki od samego początku klinika, w której się leczyła, zachowywała ogromną dyskrecję. Gwiazda widniała w rejestrze pod zmienionymi danymi. Doktor Zadrożny zwrócił uwagę także na to, że mimo iż informacje o aktorce był bardzo cenne, nikt z personelu nie przekazał ich mediom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania
2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nagła śmierć znanego muzyka
3. Tragiczne wydarzenia na oczach widzów TVP. Wszystko poszło na żywo, są ofiary

Dla aktorki bardzo ważne było zachowania prywatności, chciała mieć spokój, który zapewniła jej klinika. Choć dzielnie walczyła do końca, niestety przegrała walkę z chorobą. Choć Anna Przybylska odeszła w bardzo młodym wieku, zostanie zapamiętana na lata. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
  2. Właśnie ogłoszono. Rząd podał surowy zakaz, wejdzie w życie od wtorku
  3. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  4. Nikt się nie spodziewał. Niebywałe wieści o dziecku Barbary Kurdej-Szatan
  5. Pani Teresa dodzwoniła się do programu na żywo w TVN24 a dziennikarze oniemieli. Nagranie podbija sieć

Źródło: Medonet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News