Dramatyczny apel Anny Przybylskiej chwilę przed śmiercią. Błagała, żeby natychmiast przestali, to było okrutne

Dramatyczny apel Anny Przybylskiej chwilę przed śmiercią. Błagała, żeby natychmiast przestali, to było okrutne Źródło: Instagram/Anna Przybylska

Anna Przybylska na chwilę przed śmiercią zmagała się nie tylko ze strasznymi objawami choroby. Była zmuszona wygłosić przygnębiający apel, w którym wręcz błagała o pomoc. Okrutne zachowanie niektórych osób doprowadzało ją do rozpaczy tuz przed śmiercią.

Anna Przybylska bardzo cierpiała w ostatnich chwilach swojego życia. Do samego końca chciała być aktywna zarówno zawodowo, jednak nowotwór trzustki z dnia na dzień osłabiał aktorkę. Gwiazda ostatecznie przegrała walkę z chorobą 5 października 2014 roku. Artystka nie umierała jednak w spokoju - nie mogła już wytrzymać i chwilę przed śmiercią wystosowała dramatyczny apel. 

Anna Przybylska nie miała chwili spokoju. Nowotwór nie był jej jedynym problemem

O zmaganiach aktorki kojarzonej ze stacją Polsat z chorobą nowotworową zrobiło się głośno w 2013 roku. Media i tabloidy rozpisywały się na temat jej stanu zdrowia, a każda najświeższa informacja dotycząca aktorki szybko obiegała internet. Anna Przybylska przez cały okres choroby nie mogła odgonić się od natrętnych paparazzi, którzy nie dawali jej spokoju nawet chwilę przed śmiercią. 

Natrętni fotoreporterzy śledzili niemalże każdy jej ruch. Gwiazda nie mogła wytrzymać ciągłego chodzenia za nią i postanowiła zaapelować do fotografów o pozostawienie jej w świętym spokoju. Swoje słowa opublikowała w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Oszalałe media, proszę! Nie wysyłajcie pod mój dom, szkoły moich dzieci paparazzich, zostawcie nas w spokoju! Moja choroba wyzwoliła w was gorszy instynkt myśliwego. Pisać byle co! Byle się sprzedało! Przechodzę ciężkie chwile! Nie nękajcie mnie - taki dramatyczny wpis opublikowała tuż przed śmiercią serialowa Marylka z serialu "Złotopolscy".

Aktorka znana z serialu "Złotopolscy" TVP czy "Daleko od noszy" stacji Polsat miała już dość

Zainteresowanie mediów stanem zdrowia gwiazdy TVP było wręcz okrutne. Dziennikarze posuwali się bardzo daleko, aby tylko dostać materiał na newsa. Anna Przybylska jednak z zaciekłością broniła swojej prywatności. Nie chciała, aby rozpisywano się o życiu jej dzieci ani udostępniano nieautoryzowane zdjęcia. Bardzo chciała, aby jej mąż, Jarosław Bieniuk, córka Oliwia Bieniuk i syn Igor nie musieli przeżywać zmagań z prasą. Wiele sił włożyła w walkę z paparazzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Co więcej nie tylko oni nie dawali spokoju aktorce. Fani, którzy nie rozumieli, w jak dramatycznym stanie znajduje się Anna Przybylska, również często ją nękali. W sieci krąży filmik, na którym wyraźnie zmęczona chorobą aktorka z "39 i pół" nie chce już robić zdjęć ze swoimi fanami i prosi, aby dali jej spokój. Większość nie posłuchała, aż w końcu artystka wybuchła i krzyknęła, że nie ma już do tego siły. Widać, że przechodziła bardzo trudne chwile.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

źródło: Pomponik

Następny artykuł