Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię

Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię Źródło: Instagram/aniablond

Anna Przybylska w latach największego rozkwitu swojej kariery była jedną z najbardziej zjawiskowych aktorek w Polsce. Musiała być zaskoczona, gdy znany aktor odmówił jej intymnej sceny ze względu na opryszczkę. Aktorka nie zostawiła na nim suchej nitki.

Anna Przybylska, gdy zmarła 5 lat temu, pozostawiła po sobie wielką lukę w polskim filmie. Fani do dziś bardzo tęsknią za aktorką i twierdzą, że drugiej takiej już nie będzie. Po latach wychodzą nowe fakty z życia filmowej piękności. Okazało się, że kultowy aktor odmówił jej intymnej sceny, ale i na to popularna aktorka znalazła ripostę.

Kultowy aktor odmówił Annie Przybylskiej intymnej sceny

Cezary Pazura od jakiegoś czasu jest gwiazdą nie tylko na filmowym ekranie, ale także w internecie - doświadczony aktor prowadzi kanał na serwisie YouTube, w którym opowiada szczegóły kręcenia kultowych filmów z nim w roli głównej. W jednym z nagrań wyjawiał szczegóły kręcenia "Kariery Nikosia Dyzmy", w którym jego partnerkę zagrała sama Anna Przybylska.

Był to okres, w którym aktorka przeżywała wyjątkowy rozkwit popularności. Otrzymywała wiele ważnych ról, a ponadto była wtedy jedną z najpiękniejszych aktorek polskiego kina. Tę opinię potwierdził sam Cezary Pazura.

- Wtedy w kwiecie wieku, piękna dziewczyna, każdy zdrowy facet na Ankę by polował - opowiadał 57-letni aktor.

Choć dla niektórych może być to niemałym szokiem, to Pazura odmówił odegrania sceny pocałunku z Przybylską. Powodem była opryszczka, która była co prawda zamaskowana, ale wzbudzała spore obawy u aktora, który nie chciał się zarazić.

- Mam się z nią całować w pierwszej scenie, a ona ma opryszczkę. Zamalowaną oczywiście. A ja mówię - ja pierdykam, nie będę ją całował, bo się zarażą opryszczką. I mówię do reżysera, nie będę się z nią całował - relacjonuje aktor.

Anna Przybylska odpowiedziała Pazurze tak, że aż go zamurowało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka była zaskoczona zachowaniem swojego kolegi z planu. W momencie, kiedy była jedną z najbardziej rozchwytywanej kobiet w Polsce, wielu mężczyzn chciałoby wtedy być na miejscu Cezarego Pazury. Odpowiedziała mu w ten sposób, że aktor nie miał już zbyt wiele do powiedzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

- Pazura, pogięło cię? Cała polska by chciała, żeby się Przybylska się z nimi całowała, a ty nie chcesz, bo ja mam opryszczkę? - odparła Anna Przybylska Pazurze.

57-latek relacjonuje, że taka odpowiedź Przybylskiej nie pozostawiła mu wyboru - "to był argument". Pazura z rozrzewnieniem wspominał tragicznie zmarłą aktorkę i jak sam przyznał - "już drugiej takiej nie będzie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News