Po latach ujawniono nieznane dotąd nagranie Przybylskiej. Fani we łzach, aż trudno uwierzyć

Po latach ujawniono nieznane dotąd nagranie Przybylskiej. Fani we łzach, aż trudno uwierzyć Źródło: yt.com

Anna Przybylska zmarła cztery lata temu, przegrywając walkę z rakiem. O polskiej aktorce słuch jednak nie zaginął. Co chwila padają w przestrzeni medialnej nawiązania do jej partnera, czy dzieci, którym przyszło dorastać bez mamy. Teraz światło dzienne ujrzało nietypowe nagranie Przybylskiej z czasów, gdy jeszcze chodziła do liceum.

Anna Przybylska w momencie śmierci była jedną z popularniejszych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Zasłynęła z roli Marylki w "Złotopolskich", występowała też w filmowych produkcjach, m. in. "Kariera Nikodema Dyzmy". Czwarta rocznica śmierci Przybylskiej minęła 4 października. Portal jarzabpost.pl opublikował z tej okazji nieznane do tej pory wideo aktorki z... 1995 roku. Przybylska miała wówczas 16 lat i uczęszczała do gdyńskiego liceum, ale myślami zamiast w podręcznikach była już przy karierze modelki i aktorki teatralnej. To popłaciło - po latach jej pasja przekuła się na zawodowe życie. Przybylska sprawnie kierowała karierą, która koncentrowała się wokół aktorstwa.

Anna Przybylska wiele lat temu

Nagranie sprzed lat wzbudza ogromne zainteresowanie internautów. Wielu z nich spodobała się młodziutka Przybylska. Doceniają nie tylko urodę, z której zawsze słynęła, ale sposób wypowiadania się, czy nastawienie do życia.  Z nagrania wynika, że Anna Przybylska... nie wyobrażała sobie wcześniej, że zostanie modelką. Sęk w tym, że nagranie pochodzi z castingu do agencji modelingu.

- O karierze modelki nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło - mówiła znana później gwiazda z polskich seriali.

Opowiedziała też komisji, że kończy gdyńskie liceum im. Józefa Piłsudskiego i dalsze swoje plany wiąże ze szkołą teatralną w Krakowie.

- Modelką zostałam z przypadku. To co chcę robić ma powiązania z tym zawodem. Chcę wybrać się do szkoły teatralnej w Krakowie - powiedziała Przybylska. Uznała, że z modelowaniem "ma to coś wspólnego". Licealistka wspominała też, że lubi zwiedzać świat i że mając na ten cel pieniądze rozpoczęłaby od Polski. Ta wypowiedź również ujmuje dzisiejszych internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy, to zaczęłabym od zwiedzania Polski. Chciałabym zwiedzić swoją ojczyznę. Jeśli zostałyby pieniądze, to chciałabym przeznaczyć je na charytatywny cel - powiedziała aktorka. Przybylska cieszyła się ogromną sławą. Oprócz pracy na planie spełniała się jako fotomodelka. Jako pierwsza Polka w latach 2004-2013 współpracowała z marką kosmetyków Astor. Zmarła w 2014 roku po długoletniej walce z rakiem. Osierociła trójkę dzieci (Oliwię, Szymona i Jana), które miała i wychowywała z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Aktorkę pochowano w grobie swojego ojca w Gdyni.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Tak wygląda dom, który Justyna Żyła dostała po rozwodzie. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  6. Burza wokół Małgorzaty Rozenek. Do sieci trafiło jej zdjęcie po seksie
  7. Znanej dziennikarce puściły nerwy. Zenek Martyniuk zmieszany z błotem

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News