Mało kto wiedział, że Bieniuk nie był pierwszym mężem Ani Przybylskiej. Wzięła ślub z innym, żałowała swojej decyzji

Mało kto wiedział, że Bieniuk nie był pierwszym mężem Ani Przybylskiej. Wzięła ślub z innym, żałowała swojej decyzji Źródło: TRICOLORS/East News

Anna Przybylska, jeszcze zanim związała się z Bieniukiem, została żoną, choć wiedzieli o tym tylko najbliżsi. Okazuje się jednak, że aktorka szybciej, niż przypuszczała, zaczęła żałować swojej decyzji. Nieprawdopodobne informacje docierają do fanów, wielu jest w szoku.

Anna Przybylska odeszła od nas 5 października 2014, czyli już ponad 5 lat temu, mimo tego jej śmierć wciąż budzi ogromne emocje. Szczególnie bolesne jest to dla jej dzieci, a przede wszystkim niespełna 18-letniej Oliwii, która najlepiej pamięta matkę. Również jej ukochany, Jarosław Bieniuk, potrzebował wiele czasu, by uporać się z tak bolesną stratą, a teraz robi wszystko, by ułożyć swoje życie od nowa. Ania wciąż jednak pozostaje w jego sercu, w końcu tworzyli niesamowity, pełen miłości związek. Mało kto wie, że zanim Bieniuk pojawił się w życiu Przybylskiej ta wyszła za mąż. 

Tylko najbliżsi wiedzieli, że Anna Przybylska została żoną, zanim związała się z Bieniukiem

Przybylska nigdy szczególnie nie rozwodziła się nad swoim życiem prywatnym. W czasie wywiadów skupiała się raczej na pracy i zawodowych planach na przyszłość. Nic więc dziwnego, że nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o jej małżeństwie, jeszcze zanim związała się z Jarosławem Bieniukiem. Ania poznała tenisistę Dominika Zygrę niedługo po zakończeniu wcześniejszego związku. Mimo to ich relacja rozwijała się szybko i w czerwcu 2000 roku zostali małżeństwem. Z doniesień Interii wynika, że to 22-letnia wówczas Przybylska wyszła z inicjatywą ślubu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Początkowo małżonkowie mieszkali u rodziców aktorki. W lutym 2001 roku zdecydowali się na przeprowadzkę "na swoje". Sielanka jednak nie trwała długo, ponieważ już w maju Ania postanowiła wrócić do rodziny. Zażądała też rozwodu ,tłumacząc wówczas, że Zygra zaczął ją ograniczać i zabraniał podążać ścieżką aktorską, o czym z kolei ta bardzo marzyła. Rozwód nie należał do najprzyjemniejszych i trwał aż półtora roku, co wynikało z kłopotów przy podziale majątku.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Konrad Brenda
 2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

Jakby tego było mało, Zygra zażądał rozwodu z orzeczeniem o winie Przybylskiej. Wszystko dlatego, że kilka miesięcy po ich rozstaniu ta zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem. Aktorce w końcu jednak udało się uwolnić od zaborczego męża, a wtedy mogła w pełni oddać się uczuciu, jakim obdarzyła Bieniuka. Niestety, nie zdążyli wziąć ślubu, jednak przez 13 lat tworzyli szczęśliwy związek, czego owocem jest trójka ich dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. 34-latka codziennie piła uwielbiany napój. Jej organizm nie wytrzymał, sekcja zwłok ujawniła porażającą prawdę
  4. Wyszedł na randkę po raz pierwszy od dłuższego czasu. Nie spodziewał się, co zastanie po powrocie do domu, porażający widok
  5. Ważna zmiana rządu wprowadzona na same wakacje. Zwłaszcza jedna grupa będzie mieć powody do złości
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News