Anna Przybylska
youtube.com/ tvslowianin
Mateusz Wysokiński - 5 Grudnia 2019

Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

Anna Przybylska przez lata skrywała wielki sekret dotyczący swojego nieudanego małżeństwa. Mało kto o tym wie, ale zanim artystka związała się z Jarosławem Bieniukiem, przez rok miała męża. Ta relacja owiana była tajemnicą, która po latach wychodzi na światło dzienne.

Anna Przybylska i Dominik Zygra byli małżeństwem zaledwie przez rok. Związek aktorki i tenisisty musiał zostać przerwany w dość przykrych okolicznościach. Jak się okazało, decyzja o zawarciu związku małżeńskiego była zbyt spontaniczna i pochopna, a sama aktorka po prostu nie mogła kontynuować tej relacji.

Anna Przybylska i Dominik Zygra nie tworzyli dobrego małżeństwa. Wspomnienia aktorki i tenisisty

W wywiadach udzielanych po latach, zarówno Zygra, jak i Przybylska nie mówili często o swoim związku. Wiadomo, że zaczęło się od spotkania na jednym z przyjęć. Potem mieli pierwszą randkę, na której aktorka pojawiła się bez makijażu, aby pokazać się tenisiście od innej strony. To wcale nie osłabiło uczucia sportowca, a wręcz spowodowało jeszcze szybsze zacieśnienie ich relacji. W 2000 roku para wzięła ślub, który był dość pochopny, co zaznaczali po latach biografowie aktorki.

"Świat według Kiepskich" bez Andrzeja Grabowskiego?! Widzowie zadrżeli po najnowszych doniesieniach zza kulis"Świat według Kiepskich" bez Andrzeja Grabowskiego?! Widzowie zadrżeli po najnowszych doniesieniach zza kulisCzytaj dalej

- Spieszyła się momentami, tak jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - możemy przeczytać w biografii Anny Przybylskiej.

Co jednak wpłynęło na rozpad związku? Odpowiedź na to pytanie jest niestety dość przykra i może zasmucić wielu jej fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoNiszczą nerki i mogą powodować kamicę. Produkty, których lepiej nie jeśćCzytaj dalej

Przybylska nie mogła kontynuować tej relacji

Według Anny Przybylskiej i jej znajomych, związek aktorki z tenisistą był pełen wewnętrznych napięć. Aktorka czuła się niestety ograniczana przez małżonka, który miał ponoć podcinać jej skrzydła i ingerować w jej wybory zawodowe. Po kilku kłótniach Przybylska poczuła, że to małżeństwo jest nie dla niej i postanowiła wystąpić o rozwód.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Na szczęście, jeszcze w trakcie rozwodu, pojawiła się wielka miłość. To właśnie wtedy Przybylska zaczęła spotykać się z reprezentantem Polski w piłkę nożną - Jarosławem Bieniukiem, z którym pozostała w związku do końca życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Jest sposób na PŁACENIE MNIEJ za wywóz śmieci. Musisz tylko należeć do tej grupy Polaków

Miłość5 rzeczy, które zawsze trzeba robić po stosunku płciowym. Na pewno nie miałeś o nich pojęciaCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News