Anna Przybylska chorowała
Instagram.com aniablond
Monika Majko - 5 Października 2020

Prawie nikt nie wiedział, że Anna Przybylska zmagała się nie tylko z rakiem. Prawda wypłynęła dopiero po latach

Anna Przybylska odeszła przedwcześnie 5 października 2014 roku. Uwielbiana aktorka przegrała walkę o życie z nowotworem trzustki. Jej śmierć wstrząsnęła całą Polską. Dopiero po latach na jaw wyszło, że gwiazda zmagała się nie tylko z rakiem.

Anna Przybylska przegrała z nowotworem trzustki i odeszła w 2014 roku. Śmierć pięknej i uwielbianej przez Polaków aktorki wstrząsnęła nie tylko bliskimi, ale również fanami oraz całym światem filmowym w kraju. Po latach na jaw wyszła prawda o stanie zdrowia gwiazdy.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku

Mija 6 lat od przedwczesnej śmierci Anny Przybylskiej, uwielbiana aktorka 5 października 2014 roku przegrała walkę z nowotworem trzustki. Gwiazda osierociła trójkę dzieci ze związku z Jarosławem Bieniukiem, jej córka, Oliwia, skończy w tym miesiącu 18 lat. Z okazji rocznicy śmierci, aktorkę w krótkim wywiadzie dla "Faktu" wspomniała z kolei jej mama, Krystyna.

– Anię lubili wszyscy, kochano ją, a przecież była zwyczajną dziewczyną. Ona po prostu miała ogromną charyzmę. Jestem bardzo dumna z moich córek. Dziękuję wszystkim za pamięć o Ani i za życzliwość – przekazała Krystyna Przybylska.

Nowotwór trzustki zdiagnozowano u Anny Przybylskiej w 2013 roku. To był ogromny szok, bowiem aktorka dbała o siebie i prowadziła aktywny i zdrowy tryb życia. Po latach na ja wyszło jednak, że gwiazda zmagała się z problemami zdrowotnymi na długo przed tragiczną diagnozą. Maciej Drzewicki i Grzegorz Kubicki, autorzy biografii aktorki pt. "Ania", ujawnili całą prawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Anna Przybylska przegrała z nowotworem trzustki, jednak już wcześniej cierpiała na różne dolegliwości

Gwiazda z dnia na dzień czuła się coraz gorzej, dokuczały jej bóle żołądka i głowy, spadek energii oraz ciągłe zmęczenie. Wtedy jednak nikt nie przypuszczał, że objawy depresyjne są również pierwszymi objawami nowotworu trzustki, który został wykryty zbyt późno, by udało się go pokonać.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

– Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie. Stresem i obowiązkami można także tłumaczyć to, że w ciągu trzech lat Ania mocno schudła. Nawet zdrowy tryb życia jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przecież dużo biega, odżywia się coraz sensowniej – nie powinno nikogo dziwić, że to przynosi pozytywne efekty dla sylwetki. A wyglądała przecież olśniewająco – można przeczytać w biografii Anny Przybylskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Siostra artystki pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie, poruszające
  2. Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiem
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Nic tak nie koi nerwów, jak domowy syrop z melisy. Zdradzamy najlepszy przepis

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News