Anna Przybylska nigdy nie wzięła ślubu z Bieniukiem. Wiemy, kim jest mężczyzna, który był jej jedynym mężem

Anna Przybylska nigdy nie wzięła ślubu z Bieniukiem. Wiemy, kim jest mężczyzna, który był jej jedynym mężem Źródło: Instagram/Anna Przybylska

Anna Przybylska była tylko w jednym związku małżeńskim. Chociaż razem z Jarosławem Bieniukiem tworzyli wspaniałą parę, to nigdy nie zalegalizowali swojego związku. Wiemy, kim jest jedyny mąż aktorki.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli idealną parę. Ich związek przetrwał najtrudniejsze momenty, a partner aktorki pomagał jej zmagać się z chorobą do samego końca. Chociaż Przybylską i Bieniuka łączyło wyjątkowe uczucie, to nigdy nie zdecydowali się na ślub. Gwiazda była jednak w związku małżeńskim z tajemniczym tenisistą. Wszystko działo się tuż przed tym, jak poznała przystojnego piłkarza. 

Anna Przybylska poświęciła karierę dla partnera

Miłość Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka była idealnym i pięknym uczuciem. Aktorka i piłkarz tworzyli parę, którą zachwycali się fani i wszystkie media. Przybylska była jedną z najpopularniejszych, polskich artystek, a Bieniuk rozchwytywanym i cenionym piłkarzem. Gwiazda zdecydowała się nawet poświęcić swoją karierę dla partnera i zajęła się wychowywaniem ich trójki dzieci.

Mężem aktorki był tenisista

Tuż przed poznaniem Jarosława Bieniuka, aktorka zdecydowała się jednak wziąć szybki ślub z tenisistą, Dominikiem Zygrą. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale rzeczywiście tylko raz w życiu - właśnie jemu - powiedziała sakramentalne "tak". Jak można przeczytać w biografii Anny Przybylskiej, gwiazda zawsze podejmowała szybkie decyzje.

- Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - czytamy w biografii aktorki, pt.: ,,ANIA". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Anna Przybylska poznała Dominika Zygrę, nie zwlekała z decyzją o ślubie. Wtedy wydawało jej się, że mężczyzna jest miłością jej życia, dlatego szybko sformalizowali związek. Niestety nieprzemyślane i pochopne kroki sprawiły, że zaledwie po kilku miesiącach, gwiazda była już rozwódką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Dominik Zygra to biznesmen i tenisista, który pochodzi z Trójmiasta, tak jak Anna Przybylska. Ślub pary nastąpił zaledwie po 9 miesiącach znajomości. Jak się okazuje, to aktorka bardzo szybko chciała wyjść za mąż i 24 czerwca 2000 roku w kościele pw. Ducha Świętego przy ulicy Zielonej na Gdyni Oksywie, powiedziała sakramentalne "tak", swojemu ukochanemu. Po kilku miesiącach Przybylska jednak zażądała rozwodu. Mąż podobno bardzo ją ograniczał i ingerował w jej rozwój zawodowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  3. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

źródło: Plejada 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News