Ostatnie zdjęcie Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią wyciska łzy. Trudno pogodzić się z jej stratą

Ostatnie zdjęcie Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią wyciska łzy. Trudno pogodzić się z jej stratą Źródło: TRICOLORS/East News

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014. Fani polskich filmów i seriali przeżyli prawdziwy cios, kiedy media obiegła wiadomość o jej śmierci. Nikt nie mógł pogodzić się z informacją, że aktorka odeszła tak wcześnie. Niestety, Przybylska przegrała walkę z chorobą. Pomimo upływu lat od jej śmierci, ciężko patrzeć na zdjęcia, którymi dzieliła się w ostatnich dniach.

Anna Przybylska pod koniec 2013 roku przeszła operację w gdańskim szpitalu. Lekarze podjęli się usunięcia guza trzustki. Niecały rok później, bo już 5 października 2014 roku, mediami wstrząsnęła wiadomość o jej śmierci. Anna Przybylska zmarła po godzinie 15:00 w swoim domu. Cztery dni po śmierci została pochowana na cmentarzu w Gdyni. Do dziś w sieci można zobaczyć zdjęcia, którymi dzieliła się przed śmiercią w mediach społecznościowych. 

Anna Przybylska ponad wszystko kochała swoje dzieci

Anna Przybylska była jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Aktorka nieustannie chwaliła się zdjęciami, które ukazywały, jak mijają jej dni. Chętnie chwaliła się dorastaniem swoich dzieci, które patrzyły na nią z podziwem. Aktorka wielokrotnie w wywiadach przyznawała, że rola matki, jest najważniejszą rolą, jaką otrzymała. 

Ostatnie chwile, gdy zdiagnozowano u niej nowotwór trzustki, postanowiła spędzić z najbliższą rodziną. Już nie angażowała się w nowe projekty, nie udzielała wywiadów. Anna Przybylska nie chciała marnować krótkiego czasu, który jej pozostał, na pracę. To z dziećmi zamierzała spędzić ostatnie dni i godziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wpisy pozostały. Anna Przybylska w mediach społecznościowych 

Fani Anny Przybylskiej do dziś mogą śledzić jej profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie pozostało wiele zdjęć, które oddają, co liczyło się dla uwielbianej aktorki najbardziej. Chociaż czas nieubłaganie biegnie do przodu, to wciąż pojawiają się komentarze internautów, którzy nie pogodzili się z jej śmiercią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Część obostrzeń wkrótce powróci? Ważny apel do ministra zdrowia, ręce opadają

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. 13-latek zginął na oczach swojej rodziny

Jej ostatnią publikacją jest fotografia butów znanej marki. Anna Przybylska nie pożegnała się ze swoimi fanami. Wiedziała, że jej choroba postępuje, ale próbowała wciąż żyć zwyczajnym życiem. Już niebawem, bo w październiku obchodzić będziemy kolejną, już szóstą rocznicę śmierci aktorki. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje kochane New Balancy .,.

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)
  3. Czy powinno się ściągać z bobu skórkę przed zjedzeniem? Odpowiedź nie jest oczywista
  4. Maryna z "Janosika" po śmierci męża zrobiła wyjątkowo smutną rzecz. Mało która kobieta byłaby gotowa na podobną rzecz
  5. Spojrzał w niebo i aż zaniemówił. Natychmiast zrobił zdjęcie, w życiu nie widział nic podobnego
  6. Piekło Ewy trwało dwa lata. Mąż trzymał ją w piwnicy, ciężko uwierzyć w rzeczy, których doświadczyła

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News