Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze

Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze Źródło: Facebook / Anna Przybylska

Anna Przybylska umarła po heroicznej walce z rakiem 5 lat temu. Osierociła trójkę najdroższych dzieci. Mało kto wie, że nie spoczywa w grobie sama. Powody takiej decyzji dla wielu osób są dużym zaskoczeniem.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Nikt nie mógł dopuścić do siebie informacji, że to już koniec jej walki z nowotworem. Krótko po jej śmierci podjęto się uroczystości pogrzebowych. To, gdzie spoczęła, wywołało dyskusję, bowiem nie umieszczono jej w samodzielnym grobie.

Anna Przybylska spoczęła w grobie innej osoby, ale dla niej bardzo bliskiej

4 dni po śmierci aktorki odbył się pogrzeb, na którym pojawili się bliscy, aktorzy, dalsi znajomi oraz masa fanów pięknej Anny Przybylskiej. Miała zaledwie 35 lat i nie była to strata jedynie dla polskich producentów filmowych, ale i dla rodziny. Osierociła trójkę swoich dzieci - Oliwię, Szymona i Jana.

Pogrzeb odbył się 9 października w kaplicy przy cmentarzu gdyńskim. Anna spoczęła w białej trumnie pokrytej złotym materiałem, a kaplica była przyozdobiona białymi różami. Mimo że rodzina nie życzyła sobie przynoszenia kwiatów, pojawiły się białe, pojedyncze róże. Widok rozdzierał serca. Wielu obecnych było w szoku odnośnie miejsca pochówku - Anna nie spoczęła w swoim własnym grobie, a w grobie swojego ojca.

Aktorka była bardzo zżyta z ojcem. On także odszedł młodo

Grób znajduje się w Gdyni, na cmentarzu na Oksywiu przy kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Miejsce spoczynku charakteryzuje się tym, że znajduje się na niewielkim wzniesieniu i wyróżnia je biały krzyż. To tam spoczywa ojciec z córką. Bogdan Przybylski był najlepszym przyjacielem Anny. Zmarł w wieku 53 lat, kiedy Ania miała zaledwie 16 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej ojciec był oficerem marynarki wojennej. Na każdym kroku dało się zobaczyć ich wzajemny szacunek i przyjaźń. Bogdan Przybylski także zmarł na raka. W jego przypadku był bardzo późno wykryty - zaledwie 1,5 miesiąca po diagnozie pozostawił swoją rodzinę. Podobnie, jak później Anna, chciał spocząć w swojej ukochanej Gdyni.

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może runąć
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Prezenterka "Koła Fortuny" sfotografowana topless. Widok, którego długo nie zapomnicie
  6. Dramatyczny apel taty 23-latka. Błaga, by pozwolili umrzeć jego synowi
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News