Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie

Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie Źródło: youtube.com/niezalezny serwis wiadomosci 2

Anna Popek, będąca bez dwóch zdań jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Telewizji Polskiej właśnie zaskoczyła odpowiedzią w ostatnim z wywiadów. 50-letnia prezenterka ostatnio podzieliła się z widzami dietą, która zapewnia jej świetną sylwetkę. Pochodzi ona... z Biblii!

Anna Popek udzieliła wywiadu Telewizji Polskiej. Celebrytka, w luźnej rozmowie opowiada, jak wygląda jej zwykły dzień i jak trafiła do telewizji oraz zdradza więcej szczegółów ze swojego życia osobistego. Przy okazji postanowiła się pochwalić, z jakiej diety korzysta. Wiele osób może być zdziwionych jej odpowiedzią. Jednym z największych sekretów jest ten, który kryje się za jej świetną figurą. Prezenterka twierdzi, że to wszystko zasługa odpowiedniej diety i wcale nie musiała jej daleko szukać. Znalazła ją bowiem nie gdzie indziej, jak w Piśmie Świętym. Twierdzi, że warto stosować post, nie tylko ze względów religijnych, ale także biologicznych. Zdaniem dziennikarki to zasługa diety dr Ewy Dąbrowskiej. Skupia się ona głównie na jedzeniu warzyw. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn oraz przywrócenie równowagi wewnętrznej. Anna Popek zdradziła również, jak przebiega jej dieta. Jej pierwszym etapem jest oczyszczająca głodówka. Następnie, w miarę upływu czasu dopuszczane są kolejne produkty. Je się mało, głównie mieszanki warzywno-owocowe.

Anna Popek ujawnia przepis na życie

Zdaniem Anny Popek, niezwykle ważnym elementem zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia jest to, czy się lubi swoją pracę. Sama zdecydowała się na pokierowanie kariery w stronę telewizji, co - jak mówi - oznaczało konieczność pożegnania się z długim snem raz na zawsze. Jednak jest to jej pasja i nie żałuje, gdyż to właśnie praca daje jej najwięcej radości każdego dnia. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Na swoim przykładzie kobieta pokazuje także, jak ważna jest pewność siebie. Brak wiary we własne możliwości jest czynnikiem tak bardzo blokującym. W wywiadzie apeluje do widzów, czy nikt nie wątpił w siebie, bo to pierwszy krok do sukcesu. Jednak zaznacza, że nie ma dróg na skróty. Bez ciężkiej pracy nie osiągnie się nic. Tak ważne jest, by robić to, co sprawia przyjemność i nas rozwija. Pytana o przepis na życie, komentuje to krótkimi słowami: - Wierzę w ten wywodzący się z Biblii przepis na życie. Mnie pomaga, to i państwu powinien. Reszta moich tajemnic zawarta jest w książce - mówi, odwołując się książki swojego autorstwa "Piękna pięćdziesiątka. Jak wyglądać 10 lat młodziej".
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda i ona to dwie skrajności!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: TVP Info Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News