Anna Mucha złamała prawo. Dziennikarze nie mają wątpliwości

Anna Mucha złamała prawo. Dziennikarze nie mają wątpliwości Źródło: instagram/taannamucha/

Anna Mucha została przyłapana w zapewne bardzo niekomfortowej dla niej sytuacji. Aktorka najwyraźniej gdzieś się spieszyła skoro postanowiła złamać prawo drogowe. Ciekawe, co na to wszystko policja.

Anna Mucha kilka dni temu została przyłapana na gorącym uczynku. Nie wiadomo, co było przyczyną tego, że aktorka złamała prawo drogowe. Miała wielkie szczęście, że w pobliżu nie było policji, bo w innym przypadku musiałaby ponieść za to konsekwencje.  

Warszawiacy wolą zapłacić niż przejść kilka kroków więcej. Anna Mucha złamała prawo

Chyba każda osoba, która mieszka w stolicy i na co dzień porusza się własnym autem wie, że znalezienie miejsca parkingowego w ścisłym centrum miasta graniczy z cudem. Co gorsza, niezależnie, czy chcemy zaparkować w godzinach szczytu, z samego rana czy o 3 w nocy, miejsca nigdy nie ma. Niektórzy rezygnują z długich poszukiwań i wolą zaparkować swój samochód nieco dalej czy też całkowicie postawić na komunikację miejską. Niestety nieustannie znajdują się też tacy, którzy zrobią wszystko, by zaparkować zaledwie dwa kroki od swojego miejsca docelowego. Bardzo często kończy się to łamaniem prawa, a to z kolei z konsekwencjami. 

Okazuje się, że Anna Mucha postanowiła również nie tracić czasu na zbędne przemierzanie kilku metrów.  

Anna Mucha łamie prawo 

Aktorka została przyłapana przez paparazzi jak świadomie łamie prawo drogowe. Mucha udała się wraz z dziećmi na zakupy w centrum Warszawy i zdecydowała, że za wszelką cenę zaparkuje tam swój samochód. Oczywiście poszukiwania legalnego miejsca parkingowego, skończyły się niczym innym jak jednym wielkim niepowodzeniem, zatem aktora musiała podjąć bardziej radykalne kroki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

38-latka postanowiła zaparkować swój samochód po prostu na drodze. Najwyraźniej musiało jej się bardzo spieszyć, skoro zdecydowała się zakłócić przebieg ruchu drogowego. Mucha miała szczęście, że całe zdarzenie umknęło stróżom prawa, bo inaczej aktorka musiałaby ponieść konsekwencje. Za takie przewinienie otrzymałaby punkty karne oraz mandat w wysokości 100 złotych.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]
  4. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  5. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką

Źródło: JASTRZABPOST

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News